Lyreco CE, SE

Obchodný zástupca - Nitra, Šaľa, Nové Zámky a Levice


Do tímu obchodníkov pre menšie a stredne veľké firmy, hľadáme dynamických, proaktívnych a talentovaných ľudí. Ak veríš v poskytovanie prvotriednych služieb, rád buduješ a utužuješ vzťahy, baví ťa obchodovanie a s tým spojené dosahovanie predajných výsledkov - toto môže byť príležitosť pre Teba.

Čo Ťa čaká?
- Zodpovednosť za manažovanie a rozvoj obchodu v pridelenom regióne
- Budovanie a utužovanie vzťahov so zákazníkmi
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov a zároveň vyhľadávanie nových
- Administratíva a reporting
- Pravidelné stretnutia a komunikácia s regionálnym manažérom a tímové porady


Naším cieľom je nielen uspokojovať aktuálne potreby zákazníkov, ale pomôcť im objaviť tie budúce a presahovať ich očakávania. Znamená to, že hľadáme ľudí, ktorých baví vyhľadávanie obchodných príležitostí, takých, ktorí chcú vo svojom obore znamenať viac ako priemer. Ľudí, ktorí aj odmietnutie zákazníka vnímajú ako príležitosť a chcú na sebe pracovať.

Požadujeme
Vodičský preukaz, minimálne stredoškolské vzdelanie a hlavne chuť do práce. Skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii sú veľkou výhodou.

Čo za to ponúkame?
Skvelý tím, silné zázemie medzinárodnej spoločnosti, rôzne finančné a nefinančné benefity, kariérny rozvoj, školenia, podporu, teambuildingy a veľa zábavy.
Samozrejmosťou je auto v plnej výbave (aj na súkromné účely), tablet, telefón a stravné lístky.

Platové ohodnotenie:
Od 1050 €. Finálna výška mzdy závisí od úrovne skúsenosti a dosiahnutých výsledkov. Pri preplnení plánov ponúkame ďalšie nadštandardné provízie z predaja.

Kto sme?
Sme európskym lídrom v poskytovaní kompletného sortimentu pre chod firiem. Širokou ponukou produktov a služieb ZJEDNODUŠUJEME ŽIVOT V PRÁCI zákazníkom v 42 krajinách po celom svete. Viac informácií na www.lyreco.sk

Kontakt
Lyreco CE, SE
Aniko Szalayova

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business to Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko.
Lyreco CE,SE, Panholec 20, 902 01 Pezinok
lyreco.topjobs.sk
ID:4002495Dátum zverejnenia:20.11.-=KONTAKT=-Lokalita:Nové ZámkyPozícia:Obchodný zástupcaSpoločnosť:Lyreco CE, SEPracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.

Počet videní: 9
Ponúkaná mzda: 1050 EUR
Inzerent:Lyreco CE, SE [ ]
Zverejnené dňa:2020-11-20 (5 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nové Zámky
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.