Tatry mountain resorts, a.s.

Zásobovač zimného strediska Jasná

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
December 2020
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacod 750 eur ( v závislosti od skúsenosti/znalostí kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade s potravinami, rozvoz tovaru na jednotlivé gastronomické prevádzky na svahu, zabezpečuje nakladanie - vykladanie tovaru, prevzatie a fyzickú manipulácia s tovarom na sklade od dodávateľa, inventarizáciu tovaru, udržiavanie čistoty a poriadku v sklade, sleduje záručné doby, vedie operatívnu evidenciu sklad. zásob, zodpovedá za skladovanie, príjem, presun a výdaj tovaru, kt. realizuje prostredníctvom PC, vedie evidenciu skladovaných zásob atď.

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier vo flexibilnom a mladom kolektíve.Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme: prax min. 1 rok v sklade s potravinárskym tovarom, vodičský preukaz B a prax ako vodič osobného 9 miestneho vozidla , bezúhonnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav, znalosť práce s PC a pozitívny vzťah k horám.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať. Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tatry mountain resorts, a.s.
Demänovská Dolina 72
03101 Liptovský Mikuláš
http://www.tmr.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Farkašová
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:4002693Dátum zverejnenia:21.11.-=KONTAKT=-Lokalita:Demänovská DolinaPozícia:SkladníkSpoločnosť:Tatry mountain resorts, a.s.Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.Základná zložka mzdy (brutto):750 EUR/mesiac

Počet videní: 77
Ponúkaná mzda: 750 EUR
Inzerent:Tatry mountain resorts, a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2020-11-21 (10 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Liptovský Mikuláš
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.