ARTIN Solutions, s.r.o.

SW Developer (vue.js)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac* uvedená mzda je základné minimum, finálna výška mzdy sa bude odvíjať od typu pracovného pomeru, schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen nášho tímu sa budeš podieľať na analýze používateľských požiadaviek, návrhu riešenia, jeho implementácii, integrácii s inými aplikáciami a službami, nasadení do produkčnej prevádzky a následnej prevádzkovej podpory.

Projekt Ti umožní ukázať svoj talent a byť kreatívnym členom tímu. Dá Ti tiež príležitosť prichádzať s vlastnými riešeniami problémov.

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo ťa u nás ešte čaká?
+ firma, ktorá s tebou počíta
+ neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
+ parkovacie miesto v garážovom dome
+ možnosť rozvoja (odborný, kariérny, soft-skillový)
+ kurzy angličtiny, aj keď ju práve nebudeš používať na projekte

Samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť využitia práce z domu (home-office). Na kredity na stravovacej karte ti tiež ako správny zamestnávateľ prispejeme vyššou sumou, než je naša povinnosť.

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný/online pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý

Počet rokov praxe

Jr. SW Developer
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Aké máme požiadavky?
- všeobecná znalosť informačných technológií
- znalosť niektorého z programovacích jazykov (angularJS, vue.js)
- analytické myslenie
- samostatnosť ale aj schopnosť robiť v tíme

Ak tieto podmienky spĺňaš, radi sa s tebou stretneme a porozprávame o tvojich očakávaniach a predstavíme ti projekty, na ktorých by si u nás pracoval.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ARTIN je spoločnosť, ktorá už viac ako 20 rokov poskytuje profesionálne služby v oblastiach softvérového vývoja a integrácie, testovania aplikácii, podpory a konzultácii v IT oblasti.

Dlhoročné skúsenosti z týchto oblastí sa nám darí úspešne uplatňovať v rôznych segmentoch trhu ako telekomunikácie, poisťovníctvo a neziskový sektor. Podporujeme aj projekty v oblasti výskumu a vývoja, hlavným zástupcom je brnenský projekt Roboauto. Okrem Slovenska pôsobíme v Česku, v Rakúsku, v ďalších krajinách Európy a v juhovýchodnej Ázii.

V Bratislave je nás už takmer 100 a v celom ARTINe (spolu s Brnom a Prahou) pracuje viac ako 350 našich programátorov, testerov, analytikov a projektových manažérov.

Naším cieľom je koncentrovať skúsenosti a vedomosti tak, aby sme boli schopní vyvíjať produkty a dodávať služby pre našich klientov kvalitnejšie, rýchlejšie, spoľahlivejšie a lacnejšie než ostatní. A to sa nám aj darí. Naši klienti sú spokojní, projekty sú dokončené v stanovenom čase a v rámci stanoveného rozpočtu.

Snažíme sa fungovať v súlade s našimi hodnotami, ktoré sú: Dôvera - Otvorenosť - Odvaha - Rozvoj a Spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARTIN Solutions, s. r. o.
Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Karaszová
E-mail:poslať životopis
ID:4023878Dátum zverejnenia:22.1.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:Programátor,Softvérový inžinierSpoločnosť:ARTIN Solutions, s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 400 EUR/mesiac

Počet videní: 28
Ponúkaná mzda: 1400 EUR
Inzerent:ARTIN Solutions, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava