STUDIO MODERNA s.r.o.

Telefonický operátor (práca z domu)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo ťa u nás čaká?

• pracovný čas si volíš a rozvrhuješ ty sám/sama podľa svojich potrieb
• práca je na pracovnú zmluvu, nie na dohodu, ani na živnosť
• jedná sa o teleprácu - prácu len z domu, nie je potrebné nikam cestovať
• práca na TPP s výberom pracovného úväzku na 6 alebo 7 hodín
• práca s prestížnymi značkami DORMEO, DELIMANO
• nadštandardné hodnotenie (fixná + variabilná zložka ) + iné odmeny
• aktivita " PRIVEĎ ZNÁMEHO"- a získaj za neho finančnú odmenu až 500€
• vhodná práca i pre absolventa! (prax u nás nie je nutná)
• zamestnanecké zľavy na produkty
• kompletné zaškolenie - komunikačné zručnosti aj práca s PC
• motivačné súťaže - finančné, nefinančné
• medzinárodné súťaže v rámci celej spoločnosti
• stravné lístky v hodnote až 4€
• karta Multisport, umožňujúca neobmedzený vstup na rôzne športoviská za veľmi výhodnú cenu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v 21 krajinách Európy. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 24 rokov. Patríme k popredným lídrom v oblasti direct marketingu. Vo svojom portfóliu máme etablované značky ako Dormeo či Delimano. Pre svoje aktivity využívame všetky dostupné predajné kanály: internet, maloobchodné predajne, veľkoobchod, tlač, telemarketing, televízia.

Máme viac ako 130 webových stránok, vyše 220 maloobchodných predajní, 22 call centier a cez 300 hodín denného vysielacieho času televíznej reklamy, 6 vlastných televíznych kanálov, tisíce maloobchodných distribútorov. Taktiež kreujeme vlastné produkty, ktoré následne prinášame našim zákazníkom po celom svete.

Naše značky sa tešia veľkej obľube nielen v rámci regiónu strednej a východnej Európy ale majú veľký úspech na svetových trhoch ako USA, Japonsko, Veľká Británia, Kórea, Austrália, Francúzsko alebo Taliansko.

Naše značky predstavujú širokú paletu produktov pre zdravý životný štýl. Dormeo ponúka široký sortiment matracov, posteľného príslušenstvo a lifestylových produktov, Delimano prináša celé portfólio pre kuchyňu a zdravé varenie od hrncov cez elektrospotrebiče až po drobné kuchynské vychytávky, Rovus, to sú výrobky pre efektívnejšie čistenie a upratovanie v domácnosti, Walkmaxx, topánky pre zdravšiu a pohodlnejšiu chôdzu pre všetky vekové kategórie a v neposlednom rade Wellneo pre zdravie a krásu.

Našim zamestnancom poskytujeme profesionálne školenia, možnosť kariérneho rastu a príležitosť získať bohaté skúsenosti v oblasti obchodu a marketingu. Počas svojho fungovania spoločnosť umožnila veľkému počtu svojich zamestnancov uplatniť svoje vedomosti a schopnosti, vybudovať si kariéru a získať prácu svojich snov.

Studio Moderna ponúka pracovnú príležitosť pre všetky vekové kategórie, či už na plný, skrátený úväzok alebo dlhodobú brigádu.

Hľadáme ľudí, ktorí sa stanú členmi nášho tímu a budú zdieľať spoločné hodnoty, a pre ktorých je práca výzvou!

Počet zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Paulini Ivana
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis

Miesto práce

Práca z domu

Mzdové podmienky (brutto)

739 EUR/mesiacZákladná mzda 739€ + pohyblivá zložka mzdy (priemer 900€)

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

"V spoločnosti Studio Moderna robím od januára 2010 a priznám sa, dostala som sa sem ako slepé kura k zrnu. Prečo som sa rozhodla pre túto prácu?
- Skvelé výrobky.
- Preto, že som odmenená za to, čo urobím..
- Preto, že výplata je načas - čo tiež nie je všade samozrejmosť.
- Mnoho iných aktivít, ktoré ľu dia v našom vedení pre nás pri pravujú, vrátane súťaží, čo mňa teda neuveriteľne baví :).
- Nuž a som stále operátor, ale? Ja ním chcem byť a ostať, vidím však, že mnohí kolegovia využívajú možnosť kariérneho rastu. Toľko skvelého ťažko nájdete pokope inde."

(Anna)
ID:4028493Dátum zverejnenia:2.2.-=KONTAKT=-Lokalita:Práca z domuPozícia:Odborný predajca,Špecialista podpory zákazníkov,Telefonický operátor,Telemarketingový pracovníkSpoločnosť:STUDIO MODERNA s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):739 EUR/mesiac

Počet videní: 1042
Ponúkaná mzda: 739 EUR
Inzerent:STUDIO MODERNA s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-02-02 (30 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Banská Bystrica Banská Štiavnica Košice Komárno Levoča Michalovce Martin Nitra Prešov Trenčín Trnava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.