ALKIN TRADE, s. r. o.

Vodič kamiónu na otočky SK-AT-SK, SK-CZ-SK, každý víkend doma

ALKIN TRADE, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 750 EUR/mesiacVianočné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na medzinárodnú dopravu na plachtový náves 3-stranná rolovačka. V piatok ráno sa vyloží na vykládke presunie sa na nakládku na obed sa naloží auto a odstaví sa na niektorom z parkovísk Poprad, Zvolen, Trnava, Prešov, Ružomberok. každý víkend je vodič DOMA. Následne nastupuje v nedeľu večer spať na svoje PRIDELENE VOZIDLO. Pondelok ráno vykladá v Rakúsku alebo CZ, následne sa presúva na nakládku a takto točí na OTOČKY celý týždeň SK-AT-SK, resp SK-CZ-SK, v piatok opäť ráno vyloží potom na obed naloží a ide odstaviť na jedno z parkovísk samozrejme po trase. Vodiči sa piatok dostanú z parkoviska k sebe domov ak by potrebovali vodičom je stále zabezpečený piatkový zvoz firemným mini autobusom zo západu SK do Popradu, resp Prešova, resp Košíc na víkend domov v nedeľu večer vodičov firemný autobus opäť zoberie k PRIDELENEMU VOZIDLU kam parkuje.

Zamestnanecké výhody, benefity

Pridelené vozidlo vodičovi vozidla sa nestrieda, pravidelný príjem 15-teho až 17-teho základ mzdy a 25-teho až 27-meho diéta podlá toho ako vychádza víkend, palivové karty na tankovanie, automatické mýto bez potreby dobíjania, každý víkend je vodič doma s rodinou, zaujímavé finančné ohodnotenie. Spoľahlivé autá VOLVO a MERCEDES pod servisnou GOLD zmluvou kde v prípade potreby sa okamžite všetko mení a opravuje. Špičkový dispečing pre vodiča.

Informácie o výberovom konaní

Pobočka firmy sa nachádza pri POPRADE. Zavolajte na -=KONTAKT=-dohodnite pohovor v Spišskom Bystrom 05918 ak máte dostatočnú prax a ste dobrý vodič radi sa dohodneme na okamžitom nástupe.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.4.2021(ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

1
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme vodičov pre ktorých je ich práca koníčkom, radi šoférujú sú dobrí a zodpovední vodiči. Majú prax v medzinárodnej doprave na kamióne s plachtou, rozumejú AETR majú orientáciu v AT a CZ, vedia vypísať CMR doklady a stazky.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Obchodná a dopravná spoločnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ALKIN TRADE, s.r.o.
Modricová 9
821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
http://www.alkintrade.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Alžbetkin
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:4056467Dátum zverejnenia:8.4.-=KONTAKT=-Lokalita:Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)Pozícia:Vodič kamiónuSpoločnosť:ALKIN TRADE, s. r. o.Základná zložka mzdy (brutto):1 750 EUR/mesiac

Počet videní: 51
Ponúkaná mzda: 1750 EUR
Inzerent:ALKIN TRADE, s. r. o.
Zverejnené dňa:2021-04-08 (3 dni)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Košice
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.