News and Media Holding a.s.

Senior Data Product Manager

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacUvádzame spodnú hranicu mzdy. Jej konečná výška závisí od odbornosti a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do digitálneho tímu najväčšej multimediálnej spoločnosti na Slovensku hľadáme seniorného produktového manažéra. Kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie na zaujímavých domovských projektoch a prácu v priateľskom prostredí profesionálov.

Zlepšovať budeš výkonnostné parametre digitálnych produktov NMH ako napríklad Plus 7 dní, Trend, Emma, Plus JEDEN DEŇ, či Centrum.sk. A to buď prostredníctvom navrhovaných vylepšení priamo na frontende webov, alebo vďaka návrhu nových funkcionalít (modulov) do nášho interne vyvinutého publisherského CMS, ktoré ideme poskytovať aj pre zahraničných klientov.

Viac detailov o konkrétnych projektoch a náplni práce radi poskytneme na video pohovore.

Naša predstava ideálneho kandidáta:

1. silný technologický background - je základnou požiadavkou na vykonávanie tejto pozície. Hľadáme kandidáta, ktorý má technologický background či už z exekutívy alebo z manažérskej roviny. Náš stack je postavený na PHP technológiách, .NET-e, VUE.js. Preto by ti tieto technológie nemali byť cudzie.

2. produktové riadenie - kandidát má mať za sebou skúsenosti s realizáciou väčších alebo menších projektov naprieč všetkými jeho fázami/cyklami = od prvotnej idey až po spustenie do produkcie a následné vylepšovanie v produkčnom prostredí. Na projektové riadenie využívame Jira, čiže ak máš skúsenosť s týmto nástrojom, je to výhoda.

3. biznisový kontext - nie je nutné, aby mal kandidát hlboký insight do publisherského biznisu. Skôr je pre nás dôležité, aby si dokázal adaptovať naše know how, ktoré mu radi odovzdáme. Dôležité je, aby mal analytické a logické myslenie, chápal súvislosti a kontext. Výhodou je, ak má za sebou prácu na e-shopoch, CRM alebo CMS.

Zamestnanecké výhody, benefity

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj, prácu v priateľskom tíme a home office.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Informácie o výberovom konaní

Napíš nám, prečo si myslíš, že si ten pravý na túto pozíciu. Pošli svoj životopis spolu s motivačným listom. V prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať a informovať o nasledujúcom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Skúsenosti s projektovým riadením a s nástrojmi na to určenými (Jira výhodou)
- Technologické znalosti - ako napríklad JavaScript, CSS, HTML, PHP, .NET-e, VUE.js.
- Znalosť tvorby diagramov (vývojové, UML etc.) a wireframov
- Znalosť Google Analytics výhodou
- Znalosť nástrojov ako Google Optimize, Hotjar vítaná
- UX skúsenosti vítané

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk. a ďalšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
ROSUM, Bajkalská 19/B
821 01 Bratislava
www.pracaktorabavi.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Baraniaková
E-mail:poslať životopis
ID:4062272Dátum zverejnenia:2.9.-=KONTAKT=-Lokalita:Práca z domuPozícia:IT projektový manažér,Produktový manažér,Produktový manažér v IT,Projektový manažérSpoločnosť:News and Media Holding a.s.Základná zložka mzdy (brutto):1 900 EUR/mesiac

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 1900 EUR
Inzerent:News and Media Holding a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2021-09-02 (22 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Košice Michalovce Martin Nitra Prešov Trenčín Trnava Z domu / Remote
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.