English Kids Club, n.o.

Učiteľ(ka) pre 2.stupeň montessori ZŠ

English Kids Club, n.o.

Miesto práce
Jarná 2600/13, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.9.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme učiteľa, ktorý povedie 3. trojročie žiakov v rámci montessori ZŠ (aktuálne 7.-8.ročník). Bude pracovať v spolupráci s kolegom, ktorý sa montessori pedagogike venuje dlhé roky a ktorý mu dodá potrebný support. Náplňou práce bude vzdelávanie žiakov, ale aj praktické práce, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou montessori konceptu v týchto ročníkoch. Náplňou práce bude aj vzdelávanie sa v oblasti montessori pedagogiky.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o túto pozíciu, prosím, odpovedzte na túto ponuku zaslaním CV s fotografiou a sprievodným listom. Pre lepšie nacítenie sa na našu školu si pozrite náš facebookový profil https://www.facebook.com/montessorischool.sk alebo IG profil montessori_school_zilina. Tešíme sa na všetkých záujemcov!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.6.2021(ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické zameranie - ideálne aspoň jeden z odborov biológia, chémia, matematika, fyzika, ale nie je podmienkou. Vhodné sú aj iné odbory.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Zoom: Video Conferencing - pokročilý

Počet rokov praxe

učiteľ
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme kolegu s širokým všeobecným prehľadom a znalosťami, so schopnosťou komunikovať aj v anglickom jazyku. Empatického človeka, ktorý bude schopný byť sprievodcom detí vo vekovej kategórii 12-15 rokov, učiteľa s vlastnými záujmami, ktoré bude schopný zdielať aj s deťmi. V ideálnom prípade aj človeka zručného na praktické práce, ako je práca na záhrade, starostlivosť o zvierata, ručná výroba jednoduchých vecí, popr. práca v kuchyni. Očakávame flexibilitu a ochotu tráviť s deťmi čas aj v poobedných hodinách (do 16:00 hod) v určité dni. Hľadáme loajálneho parťáka "do voza aj do koča" do nášho úžasného už zabehnutého tímu učiteľov, ktorý s nami bude ťahať za jeden povraz. Ponukáme na oplátku veľmi príjemný, otvorený a rešpektujúci pracovný kolektív učiteľov, ktorí radi vzdelávajú deti inak, ako je tomu v klasickom systéme, a ďalej aj milý kolektív žiakov a rodičov, ktorého sa stanete súčasťou. Požadujeme ochotu ďalej sa vzdelávať a pracovať na sebe.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Stabilná spoločnosť zaoberajúca sa vzdelávaním detí od roku 2008

Adresa spoločnosti

English Kids Club, n.o.
323
972 26 Kostolná Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kateřina Diškancová
E-mail:poslať životopis
ID:4083683Dátum zverejnenia:18.5.-=KONTAKT=-Lokalita:ŽilinaPozícia:UčiteľSpoločnosť:English Kids Club, n.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 000 EUR/mesiac

Počet videní: 56
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:English Kids Club, n.o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-05-18 (35 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Žilina
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.