Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Zmenový operátor - montáž lakovacích rámov - skvelá pracovná príležitosť a k tomu 700€ nástupný bonus

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanecké výhody, benefity

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika spoločnosti

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 31 000 člennému tímu v 26 krajinách sveta, dosiahla v roku 2020 tržby vo výške 7,7 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

Kontakt

ID:4107259Dátum zverejnenia:16.8.-=KONTAKT=-lokalita:HlohovecPozícia:Montážnik/montér,Operátor výroby,RobotníkSpoločnosť:Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 120 EUR/mesiac

Počet videní: 5
Ponúkaná mzda: 1120 EUR
Inzerent:Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2022-08-16 (4 dni)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Hlohovec
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.