INECO, s.r.o.

Asistent projektového manažéra - environmentalista

INECO, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac1 100 € nástupný plat, 1 250 € po úspešnom ukončení skúšobnej lehoty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovanie dokumentácie I. a II. stupňa procesu EIA pre priemyselné prevádzky
• starostlivosť o priemyselné prevádzky podliehajúce povinnostiam vyplývajúcim zo zákona č 79/2015 Z.z. o odpadoch, identifikácia relevantných povinností a ich priebežné plnenie (spracovanie dokumentácie zariadenia na nakladanie s odpadmi, vedenie evidencie o odpadoch, spracovanie žiadostí o vydanie súhlasov podľa §97 zákona, zabezpečenie procesu vydávania súhlasov, spolupráca pri vyhotovovaní odborných posudkov, spracovanie ohlásení o vzniku odpadu a nakladaní s ním)
• starostlivosť o priemyselné prevádzky podliehajúce povinnostiam vyplývajúcim zo zákona č 137/2010 Z.z. o ochrane ovzdušia, identifikácia relevantných povinností a ich priebežné plnenie (spracovanie dokumentácie zdroja, spracovanie žiadostí
o povolenie zdroja, zabezpečenie procesu vydávania súhlasov, spracovanie hlásení NEIS, organizačné zabezpečenie oprávnených meraní)
• pravidelné kontroly a miestne obhliadky zmluvných prevádzok vo vzťahu k plneniu povinností vyplývajúcich zo zákona č. 79/2015 Z.z. o odpadoch a zákona č. 137/2010 Z.z. o ochrane ovzdušia, vypracovanie zápisov s prehľadom zistených nedostatkov na kontrolovaných prevádzkach

Zamestnanecké výhody, benefity

- perspektíva dlhodobého zamestnania
- reálna možnosť profesného rastu
- pravidelné vzdelávanie v odbore
- možnosť čiastočnej práce z domu
- motivujúce finančné hodnotenie
- služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť spolu so životopisom je potrebné posielať na adresu[email protected]K žiadosti je potrebné priložiť prehľad vlastnej odbornej a publikačnej činnosti a odborných skúseností (napr. vo forme prehľadu projektov realizovaných s účasťou uchádzača) a čitateľnú kópiu diplomovej (resp. bakalárskej) práce (v akomkoľvek formáte).
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2021(ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedný, resp. technický smer

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pozícia je určená pre uchádzača, ktorý po nástupe a zaučení bude schopný samostatne pracovať ako projektový manažér - environmentalista na environmentálnych projektoch rôznej zložitosti predovšetkým v oblasti ochrany ovzdušia, odpadového hospodárstva a posudzovania vplyvov na životné prostredie. Z uvedeného dôvodu sú nevyhnutné najmä schopnosť samostatne rozmýšľať, dôslednosť a schopnosť práce bez kontroly, schopnosť samostatne tvoriť texty a dokumenty technicko-environmentálneho charakteru primeranej odbornej a štylistickej úrovne. Nevyhnutou podmienkou je schopnosť a ochota vzdelávania v príslušných oblastiach.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme konzultačno - poradenská spoločnosť so špecializáciou na poskytovanie komplexných služieb v oblasti ochrany životného prostredia v priemysle. Už takmer 15 rokov poskytujeme komplexné legislatívne práce, odborné a vecné poradenstvo a analýzy v oblasti ochrany životného prostredia. Realizujeme technické a odborné štúdie zameraná na environmentálne aspekty priemyselných činností rôzneho zamerania a zložitosti (EIA, environmentálne audity, štúdie vykonateľnosti).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

INECO, s.r.o.
Mladých budovateľov 2
974 11 Banská Bystrica
http://enviroservis.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Juraj Musil
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:4122556Dátum zverejnenia:14.7.-=KONTAKT=-Lokalita:Banská BystricaPozícia:EnvironmentalistaSpoločnosť:INECO, s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 250 EUR/mesiac

Počet videní: 20
Ponúkaná mzda: 1250 EUR
Inzerent:INECO, s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-07-14 (22 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Banská Bystrica
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.