PHD, s.r.o.

Media Account Director

PHD, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OMG hľadá pre svoju agentúru PHD fantastického šéfa mediálneho accountu, profesionála v oblasti komunikácie alebo marketingu, ktorý by sa pripojil k nášmu dynamickému tímu. Ak máš záujem o rastúce značky, či už sú vo svojej kategórii vyzývateľmi alebo lídrami, toto je rola práve pre teba.

Ako Media Account Director budeš kľúčovým kontaktom pri každodennom manažmente projektov klientov a budeš zodpovedný za navrhovanie a implementáciu mediálnych riešení pre nich. Vyžaduje sa výborná komunikácia, pretože Tvoj bežný deň bude zahŕňať kontakt s klientmi a partnermi. Prispeješ tiež k riadeniu a rozvoju mladších členov tímu. Budeš súčasťou priateľského a súdržného tímu ľudí, ktorí sa vzájomne podporujú. PHD je synonymom plánovania excelentnosti, pre svojich klientov sa snažíme vždy nájsť lepšiu cestu. Je to príležitosť, aká sa nevyskytuje často, takže si ju nenechaj ujsť.

Informácie o výberovom konaní

V práci pre niektorých z našich top klientov sa ti budú hodiť nasledujúce zručnosti a vlastnosti:

ZVEDAVOSŤ
• Znalosť a orientácia v rámci slovenského mediálneho prostredia a jeho dynamiky
• Ochota učiť sa a pracovať s obchodnými modelmi a stratégiami klientov, flexibilita
• Túžba vedomostne rásť a inšpirovať v zvyšovaní kvalifikácie aj Tvojich ostatných kolegov
• Byť proaktívny a neustále sa snažiť podávať čo najlepšie výsledky
• Neustále prehodnocovať existujúce procesy, hľadať lepšie a efektívnejšie spôsoby práce, chuť inovovať už zaužívané za účelom úspechu a prosperity
• Podpora kultúry zvedavosti, otvorenosť otázkam s cieľom nachádzania tých najlepších odpovedí

SPOLUPRÁCA
• Inšpiratívny vodca a tvorca tímov, ktorý dokáže spájať a podporiť
• Schopný vytvárať silné a dlhotrvajúce vzťahy s klientmi a partnermi, cení sa dôveryhodnosť
• Schopný bezproblémovo sa prepojiť a komunikovať s našimi agentúrnymi partnermi, ako sú sesterské agentúry v iných krajinách, kreatívne agentúry, PR agentúry a vlastníci médií

STAROSTLIVOSŤ
• Schopný dlhodobo vytvárať pohodu tímu, byť priateľský a ochotný vodca
• Výborná emočná inteligencia a pochopenie toho, ako najlepšie viesť a motivovať ľudí, rozlišovať medzi individuálnymi potrebami a tak prispôsobovať riešenia problémov
• Empatický poslucháč

V PHD veríme, že úlohou mediálnej agentúry je pomáhať našim klientom lepšie porozumieť svojim zákazníkom, aby mohli byť o krok vpred pred konkurenciou. Robíme to pre nich kombináciou inovácií, tvorivosti, empatie a zapájaním našich talentov a technológií.

Hľadáme odvážnych, otvorených a zvedavých ľudí, ktorí by sa pripojili k najrýchlejšie rastúcej mediálnej agentúre na svete, ktorá je ideálnym miestom na rozvoj mediálnej kariéry.
Ľudí, ktorí vnášajú svoje rozmanité postoje, názory a presvedčenia do našej kultúry, v ktorej sa s každým jednotlivcom zaobchádza s rešpektom, a kde každý môže byť sám sebou. Veríme, že prijatie našich rozdielov vedie k stimulujúcemu a inšpiratívnemu prostrediu a tiež k tomu, že každý získa na svet, našu prácu a na seba navzájom nový svieži pohľad.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

PHD je komunikačná agentúra pre plánovanie a nákup médií, súčasť mediálnej skupiny Omnicom Media Group (OMG), ktorá má viac než 135 pobočiek vo viac ako 80tich krajinách a patrí ku svetovým lídrom v mediálnej komunikácii. Dnes sme jednou z najuznávanejších sietí mediálnych a komunikačných agentúr, víťaz v kategórii "EMEA Media Network of the Year 2020" spoločnosti Campaign.
Viac o nás www.phdmedia.com

Svoje CV a MOTIVAČNÝ LIST pošli emailom v anglickom jazyku.

Adresa spoločnosti

PHD, s.r.o.
Einsteinova, 23
85101 Bratislava
http://phdmedia.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Uhrinová
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:
ID:4127522Dátum zverejnenia:22.10.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:Account executive,Marketingový manažér,PPC špecialista,SEO analytik,Social media specialistSpoločnosť:PHD, s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 800 EUR/mesiac

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 1800 EUR
Inzerent:PHD, s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-10-22 (7 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.