Hyperia s.r.o.

Frontend developer

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacHorná hranica závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Okrem toho zvykneme dávať 2x ročne odmeny v zaujímavých sumách ;).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do partie hľadáme ďalšieho šikovného a skúseného frontend developera či developerku, kt. nám pomôžu naďalej zlepšovať náš medzinárodný projekt Kimbino.
Kimbino je portál, ktorý pomáha používateľom ľahko sa dostať ku všetkým akciovým letákom, zľavám a ponukám, ktoré ich zaujímajú alebo v nich hľadajú len inšpiráciu. Zároveň šetrí životné prostredie, pretože všetky letáky sú online. Spolu s jeho starším bratom Letakomatom, sú vo viac ako 40-tich krajinách sveta, pričom za posledný rok bolo na týchto stránkach takmer 500 miliónov návštevníkov. Celkom zaujímavé čísla, čo myslíš? Ak ťa zaujíma viac, ozvi sa, radi ti o projekte porozprávame.

Čo bude tvojou úlohou?
Budeš sa starať o to, aby bola frontend časť projektu tip-top zo všetkých uhlov pohľadu (vizuál, funkčnosť, performance, ...). Práve preto by si už mal mať za sebou praktickú skúsenosť s JavaScriptom a mal by si sa vyznať vo frontend frameworkoch. Pracujeme s Vue.js, ale ak si už v praxi zvládol React alebo Angular, tak Vue bude pre teba hračka ;). Ak si už teda niečo odkódil a nič ťa neprekvapí, pošli svoje CV-čko.

Zamestnanecké výhody, benefity

 • práca v mladom dynamickom tíme (ak neveríš, pozri náš IG/FB :))
 • priestor pre tvoj profesionálny i osobný rozvoj
 • možnosť ďalšieho vzdelávania (kurzy, workshopy, konferencie, angličtina…)
 • flexibilný pracovný čas; možnosť práce full remote alebo kombinácia office/homeoffice
ak prídeš do officu, bude ťa čakať plne vybavené pracovné miesto s dvoma monitormi - priamo v centre mesta Žilina
 • originálny prístup k práci, porady aj na čerstvom vzduchu
 • a mnoho ďalších benefitov (pravidelné teambuildingy, akcie, raňajky, výborná kávička, čaj, ovocie, príspevky na kultúru atď.)

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa táto pozícia zaujala, pošli svoj životopis, motivačný list spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na:[email protected]Ideálne, keď do životopisu uvedieš, na čom si už pracoval (linky na projekty, git, referencie, ...). Tešíme sa!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Vue.js - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
TypeScript - Základy
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

min. 2 roky na podobnej pozícii

Osobnostné predpoklady a zručnosti

 • Webpack, Redis, Docker, Git, SSR...
 • praktická skúsenosť s rôznymi API
 • Cross-browser
 • optimalizácia performance webstránky
 • presah do backendu
 • znalosť Node.js (Express.js)
 • zodpovedný prístup
 • čistý, rýchly a udržateľný kód
 • analytické myslenie
 • schopnosť prinášať efektívne riešenia úloh
 • chuť sa neustále vzdelávať v nových IT technológiách

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme Hyperia Group - skupina firiem, ktorá vyvíja a prevádzkuje globálne internetové projekty. Nie sme žiadni začiatočníci :), už dnes majú naše portály návštevnosť vyše pol miliardy používateľov ročne (sme prítomní v cca 40 krajinách) a hodnota nášho obratu je už osemciferná. Máme však chuť, flexibilitu a ambície typického startup-u. Nemáme cudzích investorov, všetko sme vybudovali sami a sami sa sebe aj zodpovedáme. To, čo robíme nás neskutočne baví :).

Spokojnosť ľudí je pre nás veľmi dôležitá. Uvedomujeme si, že to najcennejšie, čo máme sú ľudia, ktorí u nás pracujú. Považujeme za našu povinnosť, umožniť im rast, podporovať ich talent a rozvoj. Preto vytvárame prostredie, do ktorého sa radi vracajú, vzájomne sa dopĺňajú, podporujú a motivujú. Nechceme, aby museli robiť kompromis medzi prácou a životom. Áno, svet je rýchly a my chceme patriť k najlepším, no nezabúdame sa pri tom zabaviť. Práca, ktorá baví, je snom každého. Presne o to sa v Hyperii snažíme.

...viac ako fungujeme a atmosféru u nás si môžeš pozrieť našom webe www.hyperia.sk alebo na FB (https://sk-sk.facebook.com/hyperiask/) a IG (https://www.instagram.com/hyperialife/). Taktiež o našom backstage sa dozvieš či už na Twitter-i @HyperiaDevs, alebo si vypočuj naše Hyperia podcasty na spotify.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

ID:4132932Dátum zverejnenia:8.11.-=KONTAKT=-Lokalita:Práca z domuPozícia:Frontend programátorSpoločnosť:Hyperia s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 800 EUR/mesiac

Počet videní: 29
Ponúkaná mzda: 1800 EUR
Inzerent:Hyperia s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-11-08 (29 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Banská Bystrica Banská Štiavnica Košice Komárno Levoča Michalovce Martin Nitra Prešov Rožňava Trenčín Trnava Z domu / Remote
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.