exe, a.s.

Marketing Manager pre divíziu lokalizácie

exe, a.s.

Miesto práce
Na Hrebienku 5, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac1100,- eur brutto mesačne pre čerstvých absolventov VŠ, ďalšie navýšenie mzdy v závislosti od praxe a skúseností, plus variabilná zložka mzdy (odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
BAVÍ VÁS SVET DIGITÁLNEHO MARKETINGU A HĽADÁTE PRIESTOR, V KTOROM MÔŽETE UPLATNIŤ SVOJU KREATIVITU?

Čo poviete na prekladateľstvo - jazykové služby? Digitalizácia v nich spôsobila neuveriteľný progres. Asi aj vďaka tomu sa dostali medzi desať najrýchlejšie rastúcich odvetví na svete. Globálny obrat týchto služieb vzrástol za posledné štyri roky štvornásobne. A rovnako rastú i nové možnosti rozvoja v nich.

Aj preto stojíme pred výzvou posilniť tvorbu nových marketingových stratégií a hľadáme človeka, ktorý má pre to cit.

Úlohy marketingového manažéra sú integrálne spojené s rozvojom poskytovania našich jazykových služieb po celom svete. Cieľom marketingu je vzbudiť záujem klientov s najvyššími nárokmi na jazykové služby. Vzhľadom na princíp poskytovania našich služieb je hlavným prostriedkom nášho zviditeľňovania sa marketing v digitálnom environmente, najmä sociálnych sieťach.

NÁPLŇOU PRÁCE MARKETINGOVÉHO MANAŽÉRA JE:
- tvorba B2B digitálnej marketingovej stratégie a následná implementácia,
- spolupráca s business development tímom na segmentácii trhu vo vzťahu k strategickým cieľom spoločnosti,
- správa a monitorovanie aktivít na webových stránkach a sociálnych sieťach spoločnosti, kreatívna tvorba ich obsahu,
- návrh, organizácia kampaní, ich následné vyhodnotenie,
- komunikácia s externými dodávateľmi pre potreby marketingových služieb,
- zabezpečenie propagačných materiálov a darčekových predmetov,
- koordinovanie internej komunikácie.

Marketingový manažér je súčasťou business development tímu a v spolupráci s jeho členmi vytvára a udržiava marketingové stratégie a pomáha kultivovať vzťahy s klientmi. Z hľadiska pracovnej hierarchie stojí pod najvyššie postavenými manažérmi.

Prekladateľstvo a jazykové služby sú fenomén. Sú samozrejmé a nenápadné ako elektrina v zástrčke či voda v kohútiku. No pritom by bez nich mnoho vecí nemohlo fungovať. Bežný človek vôbec netuší aký veľmi globalizovaný a zaujímavý biznis to je. My v exe to vieme. Disponujeme 25 rokmi skúseností v tejto oblasti. Svetové ratingové agentúry nás aktuálne radia na 13. miesto medzi agentúrami v strednej a východnej Európe. Denno-denne prekladáme a upravujeme texty pre ľudí na celom svete. A chceme to aj s vašou pomocou ďalej rozvíjať.

Zaujali sme vás? Ak áno, pošlite nám svoj životopis a príďte sa porozprávať. U nás je priestoru na sebarealizáciu naozaj veľmi veľa.

ČO SÚ PREKLADATEĽSKÉ (JAZYKOVÉ) SLUŽBY A ČO PONÚKAME?
Našimi klientmi sú špičkové firmy z celého sveta. Prekladateľstvo sa vo svetovom meradle rozvinulo do rozsiahleho komplexu jazykových služieb, ktorý zažíva fascinujúci technologický aj sociálny boom a naďalej rastie za pomoci vyspelých technológií a organizačných postupov. Lokalizácia je pridanou hodnotou k prekladu. Prispôsobuje ho sociálnym, kultúrnym, technickým a obchodným zvyklostiam danej krajiny a
návykom jej obyvateľov. Nemec či Francúz zo zásady siahne len po lokalizovanej verzii softvéru a tento trend badať už aj medzi našincami. Lebo nelokalizovaný Google, Skype, Office, Windows, Android či iOS poskytuje výrazne menej regionálne orientovaných informácií, služieb a pohodlia než lokalizovaný. Alebo také nariadenia Európskej únie, tie každý číta vo svojom jazyku. Pozývame vás do svojho sveta, kde sa toho toľko zaujímavého dozviete aj naučíte.
Viac informácií nájdete tu: http://localization.exe.sk/

P. S. V prekladateľskej divízii je nás tridsať a fungujeme v príjemnej rodinnej atmosfére. Naša práca si nás podmanila, aj vďaka tomu sme vo svetovom rebríčku CSA zaradení medzi TOP25 najrešpektovanejších agentúr v strednej a vo východnej Európe.

Zamestnanecké výhody, benefity

- ponúkame Vám prácu v priateľskej atmosfére pre jedného z lídrov na prekladateľskom trhu,
- home office, sick days,
- flexibilný pracovný čas,
- Multisport karta,
- káva, čaj,
- možnosť hodín angličtiny a nemčiny počas pracovnej doby,
- príspevok na DDS,
- teambuildingové a športové podujatia.
Zaujali sme Vás? Ak áno, pošlite nám svoj životopis a príďte sa porozprávať. U nás je priestoru na sebarealizáciu naozaj veľmi veľa.

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem o prácu pre našu spoločnosť. Vaše CV a zaslané materiály budú starostlivo posúdené, vybraných kandidátov budeme následne kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobné stretnutie.
Všetky Vami zaslané materiály budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Digitálny Marketing - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- aktívny a iniciatívny prístup
- chuť učiť sa nové veci a hľadať riešenia
- aktívne a samostatné riešenie zverených úloh
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- príjemné vystupovanie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kolejáková
E-mail:
ID:4148980Dátum zverejnenia:5.8.-=KONTAKT=-lokalita:BratislavaPozícia:Marketingový manažér,Marketingový pracovník,Marketingový špecialista,PR manažér,Produktový manažérSpoločnosť:exe, a.s.Základná zložka mzdy (brutto):1 100 EUR/mesiac

Počet videní: 3
Ponúkaná mzda: 1100 EUR
Inzerent:exe, a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2022-08-05 (8 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava Z domu / Remote
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.