VeniaSol s.r.o.

Sprievodca v prenosnom planetáriu pre školy

VeniaSol s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Začiatok októbra
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacPriemerný mesačný zárobok lektora pre západné Slovensko sa v čistom spolu s flexibilnou zložkou pohybuje v rozmedzí 800-1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prenosné planetárium Astro Show do svojho tímu hľadá nového lektora pre Bratislavu a západné Slovensko. Náplňou práce je každodenné navštevovanie základných, stredných i materských škôl, či iných organizácií a podujatí. Úlohou lektora nie je tvoriť a prezentovať samostatné prednášky, ale sprevádzať program a premietanie v prenosnom planetáriu, a teda návšteva školy obnáša dopravu, jednoduchú technickú prípravu prenosného planetária v danej škole, stručný výklad, privítanie divákov, komunikácia s deťmi a pedagogickým zborom. Pustenie vopred dohodnutého a pripraveného programu, občasné vstupy do programu. Rezervácia termínov a komunikácia so školami nie je v náplni práce lektora. Úlohou lektora je sprostredkovať neopakovateľný zážitok v zábavno-vzdelávacej interaktívnej forme. Hlavným cieľom našej spoločnosti je tak popularizácia astronómie a prírodných vied na slovenských školách.

Zamestnanecké výhody, benefity

Skrátený pracovný čas - podľa vopred dohodnutých termínov. Lektor dostáva harmonogram škôl v dostatočnom predstihu. Jednotlivé premietania závisia od typu školy a počtu žiakov, spravidla so začiatkom okolo 8:00 a koncom zväčša najneskôr do 13:30. Priemerne však iba 4 hodiny denne. Platová zložka je vyrátaná nie len podľa hodín, ale aj cesty, počtu žiakov a % z objednávok. Počas školského roka september-jún lektor navštevuje školské zariadenia. Počas letných mesiacov júl-august je v náplni práce lektora návšteva letných táborov, firemných a mestských akcií, či iných kultúrnych podujatí.

Informácie o výberovom konaní

Nutnosťou je vodičský preukaz typu B, vlastný automobil a šoférske zručnosti, nakoľko sa lektor prepravuje vlastným vozidlom v rámci škôl na západnom Slovensku. Cestovné je preplatené pri cestách mimo Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Obsluha osobného počítača - Základy

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Lektor vopred nemusí disponovať znalosťami z astronómie. Všetky jednoduché podklady k výkonu práce dostane pred nástupom na pracovnú pozíciu. Dôležité je však jeho vystupovanie - komunikatívnosť, pozitívna nálada, serióznosť, dochvíľnosť. Životopisy prosím zasielajte do konca septembra, kedy budú prebiehať výberové konania. Termín nástupu do práce (úvodné zaškolenie) je začiatkom októbra - uchádzači s neskoršou dobou nástupu žiaľ nebudú môcť byť prijatí. Životopisy spolu s motivačným listom posielajte prosím výhradne e-mailom na adresu[email protected]V súvislosti s ďalším vývojom a šírením pandémie vírusu COVID-19 predpokladáme plynulý chod našej organizácie na základe splnenia a dodržiavania všetkých pandemických a hygienických opatrení, ako aj vďaka širokému rámcu škôl, v rámci ktorých pôsobíme.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Naša spoločnosť prevádzkuje prenosné planetárium od roku 2016, a tak už mnohým žiakom, či divákom predstavila "hviezdne divadlo" priamo v ich škole, či na inej akcii. Programy si vytvárame vo vlastnej réžii, a tak dokážeme divákom priniesť zakaždým nezvyčajný zážitok z oblasti astronómie, či prírodných vied. Pozrite si nás na stránke www.astroshow.sk a staňte sa súčasťou tejto zaujímavej, netradičnej, zábavno-vzdelávacej myšlienky.

Adresa spoločnosti

VeniaSol s.r.o.
Chmeľníky 331/40
040 16 Košice - mestská časť Myslava
https://astroshow.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Slovinský
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:4153891Dátum zverejnenia:2.9.-=KONTAKT=-Lokalita:Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)Pozícia:Animátor voľného času,Lektor,Lektor, školiteľ,UčiteľSpoločnosť:VeniaSol s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 000 EUR/mesiac

Počet videní: 11
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:VeniaSol s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-09-02 (23 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Nitriansky kraj Trnavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.