365.bank

Dnešná banka,
v ktorej má ekológia
zelenú

Rozumieme šetreniu a preto šetríme prírodu. Bojujeme proti zbytočným plastom, pomáhame čistiť rieky a prispievame k pozitívnej spoločenskej zmene. S nami sa podieľaš na aktivitách, ktoré majú zmysel.

Pozri viac na365.bank/kariera

Dnešná banka,
ktorá má hodnoty

 • Inšpiratívnosť- radi prinášame riešenia, ktoré prekvapia
 • Ľudskosť- rešpekt a slušnosť sú u nás na prvom mieste
 • Zmysluplnosť- tvoríme pridané hodnoty
 • Transparentnosť- na nič sa nehráme a komunikujeme otvorene
O násBenefityVoľné pozície

Účtovník pre dcérsku spoločnosť PB servis, a.s. (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Platobné podmienky
1 200 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Chceš byť jedným z nás? Nečudujeme sa. Kolega Fedor Ti predstaví pracovnú pozíciu Účtovníka.


ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

"Ahoj, volám sa Fedor a pracujem ako účtovník pre PB servis, dcérsku spoločnosť 365.banky. Naša spoločnosť stále napreduje, to znamená, že máme veľa nových projektov a aj preto hľadáme novú posilu do nášho tímu.

Zastrešujem účtovníctvo niekoľkých klientov z nášho portfólia. Mojou úlohou je viesť komplexné podvojné účtovníctvo v súlade s platnou legislatívou SR. Taktiež mám na starosti evidenciu dlhodobého majetku a odpisy majetku v zmysle platnej legislatívy. Často spracovávam periodické účtovné, štatistické výkazy a daňové priznania k všetkým daniam, ktoré sú zverené spoločnosti platiteľom. Moja práca zahŕňa aj spracovávanie účtovných závierok, zabezpečovanie inventarizácie majetku a záväzkov. No a v neposlednom rade pripravujem aj podklady pre audit.

Ak Ťa moja práca zaujala, čítaj ďalej!"


TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:


 • maturitu z účtovníctva máš vo vrecku,
 • ovládaš Microsoft Word, Microsoft Excel a Microsoft Outlook na pokročilej úrovni,
 • chceš na sebe neustále pracovať a rozvíjať sa - riešiť každý deň iné zadanie a zdokonaľovať si tak kritické myslenie, ktoré ťa energiou skôr dobíja, ako vyčerpáva,
 • si neustále v pohybe a nenecháš sa odradiť prekážkami a baví ťa hľadať nové cesty k cieľu,
 • prax na pozícií komplexného účtovníka - výhodou.

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:


 • Tvoj plat - k tejto pozícii máme pripravený základný plat od 1200 eur.
 • Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, ideálne čím skôr :)
 • Kde budeš pracovať - sídlime v krásnom prostredí pri Dunaji v River Parku na Dvořákovom nábreží.
 • Pracovný čas - samozrejme, môžeš si ho prispôsobiť podľa potrieb alebo množstva práce. K dispo by si však mala/mal byť cca od 9 ráno do 15-tej.
 • Typ úväzku - táto pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní a keď si spolu vzájomne sadneme, s radosťou ti zmluvu predĺžime.
 • Tvoje benefity - dávame ti to najlepšie z najlepšieho. Ako náš kolega dostaneš kopec výhod, ktoré si môžeš užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Určite tam nájdeš to, čo sa hodí k tvojmu životnému štýlu. Mrkni do záložky Benefity, nájdeš ich tam všetky.

365.bank

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • Milujeme moderné technológie ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre náš alfa omega.
 • Aj v dnešnom svete sa snažíme zostať sami sebou. Pri práci sa neobmedzujeme povinným dreskódom, pravidlami pre pravidlá a ani fixným pracovným časom. Stereotypy u nás jednoducho nehľadaj.
 • Podporujeme kreatívne nápady. Ak potrebuješ pomoc, rozšíriť svoje obzory alebo vzdelanie, sme tu pre Teba.
 • Udržujeme sa informovaní a v centre diania - o tom, čo sa u nás práve deje sa dozvieš v inerntom blogu alebo na pravidelných debatách s našim CEO. O všetkom novom sa s tebou včas podelíme, no očakávame záujem a angažovanosť aj z Tvojej strany. Tá správna práca by Ťa mala predsa baviť, a nie deptať.

Tak a sme na konci.

Ak sa ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na tlačidlo dole a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi - venuj jej okolo 10 minút a povie ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je ti súdené pracovať. Uvidíš hneď aj výsledok, rovnako ako my. Link na registráciu ti príde do mailu chvíľu po tvojej reakcii na inzerát.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na teba tešíme!

Kontakt

365.bank, a.s.
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
https://365.bank
ID:4176531Dátum zverejnenia:6.10.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:Fakturant,Hlavný účtovník,ÚčtovníkSpoločnosť:365.bankPracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.Základná zložka mzdy (brutto):1 200 EUR/mesiac

Počet videní: 3
Ponúkaná mzda: 1200 EUR
Inzerent:365.bank [ ]
Zverejnené dňa:2021-10-06 (15 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.