Virtual Studio s.r.o.

Senior redaktor pre e-mobilitu

Virtual Studio s.r.o.

Miesto práce
Na Riviére 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
1.1.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rok 2021 je pre redakciu MojElektromobil.sk veľmi výnimočný. V tomto roku sa nám nám podarilo zorganizovať najväčšiu výstavu pre fanúšikov Salón Elektromobilov v Bratislave a Košiciach. Každý mesiac testujeme nové plug-in hybridy a elektromobily, ktoré prichádzajú na náš trh. Ak chceš byť súčasťou portálu, ktorý pomáha elektromobilistom na ich elektrickej ceste, toto je tvoja šanca.

Koho hľadáme a čo očakávame
Ak si fanúšik elektromobilov, to je výborný základ. Hľadáme človeka, ktorý je zodpovedný a má prehľad o elektrickom svete. Hľadáme senior redaktora, ktorý má už skúsenosti s elektromobilom, sleduje pravidelne všetky novinky a má odhodlanie bojovať proti hoaxom o elektrických autách vysvetľovaním a vzdelávaním nových čitateľov.

Nový redaktor musí vedieť vyjadriť svoj názor na aktuálne ekologické témy, vie byť objektívny pri testoch áut, ktoré bude mať možnosť jazdiť a recenzovať. Redaktor musí vedieť spraviť pracovať s fotografiou a nesmie sa báť postaviť pred kameru či povedať svoj názor pri podcastoch, ktoré tiež pripravujeme.

Tvoje úlohy a zodpovednosti
Ako redaktor budeš zodpovedný za obsah, sledovanie aktuálnych noviniek, nebudú chýbať ani testy najnovších vozidiel - plug-in hybridov a elektromobilov.

V redakcii budeš pracovať pri tvorbe multimediálneho obsahu, to znamená tvoriť články, videá, podcasty alebo príspevky na sociálne siete. Komunikovať budeš s našimi čitateľmi, ktorým pravidelne odpovedáme na rôzne otázky a postrehy. Nebudeš samozrejme na všetko sám, ale rôzne úlohy budete spoločne riešiť s ostatnými redaktormi v redakcii.

Hľadáme človeka z Bratislavy, aby mal možnosť pracovať v našej redakcii a vedel sa zúčastňovať na tlačových konferenciách. Naša redakcia sa už pravidelne zúčastňuje aj exkluzívnych novinárskych akcií na Slovensku a v zahraničí.

Zamestnanecké výhody, benefity

Naše výhody a benefity
- redakcia - práca v prostredí rodinného domu v Karlovke
- spoločné obedy v reštaurácii
- lístky na filmové predstavenia
- účasť na neformálnych redakčných akciách, napríklad: predĺžený víkend na chate, nechýbajú oslavy narodením portálu či vianočné trhy
- vzdelávanie a účasť na odborných konferenciách, interné školenia a semináre

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť je prevádzkovateľom internetových médií MojAndroid.sk a MojElektromobil.sk, ktoré sa venujú propagácii mobilných technológií a e-mobilite na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Chabada
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:4198600Dátum zverejnenia:8.11.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:RedaktorSpoločnosť:Virtual Studio s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 000 EUR/mesiac

Počet videní: 5
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:Virtual Studio s.r.o.
Zverejnené dňa:2021-11-08 (28 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.