CBRE s.r.o.

Technical Manager

CBRE s.r.o.

Miesto práce
Nákupné centrum VIVO!, Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiackonečná suma závisí od znalostí a skúseností vybraného kandidáta (+ koncoročný bonus viazaný na výsledky práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte za sebou skúsenosti v oblasti technickej správy objektov, dokážete pracovať samostatne a hľadáte nové výzvy, využite príležitosť pridať sa do nášho priateľského tímu.
Hlavnou úlohou Technical Managera bude zastrešenie technickej a prevádzkovej stránky nehnuteľnosti.

Zodpovedá za kontrolu, servis, opravu, údržbu, funkčné skúšky a revízie všetkých technických zariadení, technológií a požiarnotechnických zariadení v spravovanej nehnuteľnosti (VZT, EPS, EZS, SHZ, zdvíhacie zariadenia, hydranty a ďalšie).

Zodpovedá za kontrolu dodávateľov služieb (facility management, upratovacia služba, bezpečnostná služba, odpadové hospodárstvo, údržba zelene, zimná údržba, parkovací systém, PO, BOZP, vzorky odpadových vôd a iné), identifikuje nedostatky a kontroluje ich odstránenie.

Zabezpečuje kontrolu stavu, údržbu a čistotu celej nehnuteľnosti (interiér a exteriér), parkovacích plôch, vrátane príjazdových komunikácií a priestorov odpadového dvora.

Zodpovedá za reporting klientovi, prípravu ročného rozpočtu, sledovanie nákladov, kontrolu správnosti fakturácie spojenej s prevádzkou nákupného centra.

Pripravuje servisné zmluvy a dodatky s dodávateľmi.

Je zodpovedný za komunikáciu s nájomníkmi nákupného centra a za komunikáciu s dodávateľmi.

Pripravuje cenové ponuky a nákladové kalkulácie plánovaných investičných akcií, riadi realizáciu investičných akcií, následne preberá dielo a dohliada na správnu fakturáciu.

Pripravuje a kontroluje predpisy pre nájomcov.

Komunikuje s orgánmi štátnej správy, je zodpovedný za inžiniering.

Plnenie ďalších úloh podľa nariadení vedenia spoločnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

Naše priestory sú navrhnuté tak, aby sa v nich zamestnanci cítili dobre, aby mali možnosť sa rozvíjať a aby sa priestor prispôsobil ich potrebám, nie naopak.

Na to, aby zamestnanci mohli rásť, musia sa ďalej vzdelávať - máme preto prepracovaný systém ďalšieho vzdelávania, ktorý poskytuje našim zamestnancom širokú škálu tém a taktiež možnosť výmenných programov v rámci spoločnosti.

Aby sa naši zamestnanci vedeli ľahšie uvoľniť aj v práci, máme pre nich pripravené masáže na pracovisku a Multisport kartu.

Máme flexibilnú pracovnú dobu a flexibilné pracovné miesta, aby každý mohol robiť tak, ako mu najviac vyhovuje - vrátane možnosti home office.

Pri dôležitých životných udalostiach poskytujeme dni voľna navyše, a za odpracované roky máme dovolenku extra, či sabbatical.

Pri narodení dieťaťa dáme kolegovi alebo kolegyni príspevok vo forme bonusu, rovnako aj pri odporučení nových kolegov - tešíme sa z každého prírastku.

Ak to situácia umožňuje, radi sa stretávame aj s kolegami, s ktorými nezdieľame kancelárie pri rôznych druhoch teambuildingových a sociálnych aktivít.

Máme možnosť zapojiť sa do rôznych dobrovoľníckych aktivít a ďalšie iné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)aSlovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou
Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
Relevantná prax v oblasti technickej správy budov a/alebo vzdelanie technického zamerania
Výborné organizačné zručnosti, schopnosť efektívne plánovať a koordinovať rôzne činnosti
MS Excel na pokročilej úrovni
Schopnosť poskytnúť nadštandardné dodanie služby pre klienta

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

CBRE je najväčšou svetovou poradenskou a investičnou spoločnosťou v oblasti komerčných nehnuteľností, ktorá taktiež vytvára moderné kancelárske priestory podľa najnovších "workplace" trendov a každý rok prináša inšpirácie nielen zo sveta, ale aj zo slovenských kancelárií v rámci jedinečného projektu OFFICE ROKA - officeroka.sk. Spoločnosť na Slovensku zamestnáva viac ako 300 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici a spravuje 45 komerčných a kancelárskych budov.

CBRE ponúka širokú škálu integrovaných služieb vrátane transakcií a projektového manažmentu; správy nehnuteľností; investičného manažmentu; posudzovania a ohodnocovania; lízingu nehnuteľností; strategického poradenstva; predaja nehnuteľností; financovania a služieb rozvoja.

Slovenská pobočka CBRE získala v roku 2020 v Euromoney´s Real Estate Awards 3 prvenstvá v kategórii Poradenstvo a konzultácie: Generálna podkategória, Prenájom/Predaj a Výskum. V roku 2019 to boli v Euromoney's Real Estate Awards 4 prvenstvá. Okrem troch uvedených kategórií aj Oceňovanie nehnuteľností. Je držiteľom cien CIJ Awards SLOVAKIA 2020 v kategóriách: Best Office Real Estate Agency, Best Property Management Company and Best Investment Transaction - Rosum Office.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Polakovičová
E-mail:poslať životopis
ID:4198709Dátum zverejnenia:8.11.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:Stavebný inžinier,Technický manažér,Technický riaditeľ,Technik požiarnej ochranySpoločnosť:CBRE s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 800 EUR/mesiac

Počet videní: 31
Ponúkaná mzda: 1800 EUR
Inzerent:CBRE s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-11-08 (28 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.