365.bank

O násBenefityVoľné pozície

DevOps Engineer - 365.innohub (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Platobné podmienky
Od 2 500 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Chceš byť jedným z nás? Nečudujeme sa. Kolegyňa Lucia Ti predstaví pracovnú pozíciu DevOps Engineer.


ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

"Ahoj, volám sa Lucia, dovoľ mi predstaviť Ti prácovnú pozíciu DevOps Engineer u nás v 365.innohube.

Tvoja práca by bola veľmi pestrá a každý deň vďaka tomu iný. Venoval/a by si sa dizajnu, nastaveniu a údržbe CI / CD. Monitoroval/a a udržiaval/a infraštruktúry AWS. Tiež by si vykonával/a optimalizáciu infraštruktúry s dôrazom na automatizáciu bežných úloh či nasadzoval aplikácie a infraštruktúru pomocou moderných automatizovaných metód.

Ak Ťa pracovná náplň zaujala, určite mi daj o sebe vedieť, rada Ti poviem viac na pracovnom pohovore."


TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:


 • máš skúsenosti s DevOps na platforme Amazon Web Service,
 • vieš programovať v Teraforme,
 • máš skúsenosti s nástrojmi CD / CI (Jenkins a / alebo CodePipeline),
 • máš skúsenosti s administráciou DataBase, serverov Linux a Windows a s monitorovaním aplikácií,
 • vyznáš sa v kontajnerizácii (Kubernetes, OpenShift, ...) a v HW infraštruktúre (siete, ukladanie súborov, výpočtové jednotky, ...),
 • máš anglický jazyk minimálne na úrovni B2,
 • máš 1-3 roky skúseností v tejto oblasti,
 • bolo by super, ak by si mal/a znalosti o platforme bez servera a nástroji na vytváranie cloudov,
 • máš certifikáciu AWS.

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:


 • Tvoj plat - k tejto pozícií máme pripravený plat od 2500 eur, všetko závisí od Tvojich skúseností. Za splnenie cieľov si môžeš ešte prilepšiť vďaka ročnej odmene. Suma, ktorá Ti nakoniec cinkne na účte je teda v Tvojich rukách.
 • Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
 • Kde budeš pracovať - sídlime v modernej budove River parku na Dvořákovom nábreží. Odtiaľto to máš na skok k Dunaju, do centra Bratislavy aj máme tu aj obľúbené reštiky či kaviarne, napríklad Lunchbreak či Mandľa.
 • Pracovný čas - samozrejme, môžeš si ho prispôsobiť podľa potrieb alebo množstva práce. K dispo by si však mala/mal byť cca od 9 ráno do 15-tej.
 • Typ úväzku - táto konkrétna pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s Tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní a keď si spolu vzájomne sadneme s radosťou Ti zmluvu predĺžime.

365.bank

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • Milujeme moderné technológie ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre náš alfa omega.
 • Aj v dnešnom svete sa snažíme zostať sami sebou. Pri práci sa neobmedzujeme povinným dreskódom, pravidlami pre pravidlá a ani fixným pracovným časom. Stereotypy u nás jednoducho nehľadaj.
 • Podporujeme kreatívne nápady. Ak potrebuješ pomoc, rozšíriť svoje obzory alebo vzdelanie, sme tu pre Teba.
 • Udržujeme sa informovaní a v centre diania - o tom, čo sa u nás práve deje sa dozvieš v inerntom blogu alebo na pravidelných debatách s našim CEO. O všetkom novom sa s tebou včas podelíme, no očakávame záujem a angažovanosť aj z Tvojej strany. Tá správna práca by Ťa mala predsa baviť, a nie deptať.

TAK A SME NA KONCI.

Ak sa Ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov Ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme sa Ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi - venuj jej okolo 10 minút a povie Ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je Ti súdené pracovať. Link na registráciu Ti príde do mailu chvíľu po Tvojej reakcii na inzerát.

Chýba Ti v našich pracovných ponukách nejaké info? Daj nám vedieť o čo ide prostredníctvom tohto krátkeho dotazníka a my sa na to s radosťou pozrieme. Feedbacker nájdeš na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba

Už sa na Teba tešíme!

ID:4198810Dátum zverejnenia:8.11.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:DevOps Engineer,IT architekt,ProgramátorSpoločnosť:365.bankPracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.Základná zložka mzdy (brutto):2 500 EUR/mesiac

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 2500 EUR
Inzerent:365.bank [ ]
Zverejnené dňa:2021-11-08 (21 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.