PosAm spol. s r.o.

Full-Stack Academy -=KONTAKT=-2 ročný vzdelávací program programovania s praxou na reálnych projektoch!

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac
Termín nástupu
18.2.2022
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Čo budeš robiť

Chceš získať perspektívnu kvalifikáciu a prax už počas štúdia?
Môžeš sa učiť vyvíjať sám, môžeš sa učiť od teoretikov v kurzoch alebo prídeš do Full-Stack Academy a začneš svoju kariéru v tíme ľudí, ktorí majú skúsenosť s riešením "enterprise" projektov. Naučíš sa, ako riešiť moderné javascriptové frontendy napojené na cloud-scale java backend vo veľkých tímoch a reálnych projektoch. Novinkou tohto ročníka je rozšírenie obsahu akadémie o samostatný DevOps blok s témami ako GitLab, Hashicorp stark či Azure Cloud. Ak rozmýšľaš o úspešnej kariére v IT oblasti, toto je tvoja cesta.

Celú Full-Stack Academy absolvuješ formou profesionálnych kurzov, prednášok, workshopov a prácou na praktických úlohách pod vedením odborníkov z PosAm-u. A navyše, všetko bude prebiehať online formou z pohodlia domova! :) Počas úvodných prednášok Full-Stack Academy účastníci dostávajú motivujúce štipendium, pričom záverom celej Full-Stack Academy bude odprezentovanie projektov.
Výnimočný záverečný projekt navyše získa jednorazovú odmenu 1 000 Eur!
Pre samotných absolventov je pripravená nadštandardná pracovná ponuka u nás v PosAme s mnohými ďalšími možnosťami rozvoja a účasťou na zahraničných konferenciách.
Ak rozmýšľaš o úspešnej kariére v IT oblasti, toto je tvoja cesta. Prihlás sa do Full-Stack Academy ešte dnes!

Zručnosti a predpoklady na úspech

  • Samotná Full-Stack Academy štartuje: 18.2.2022
  • motivačné štipendium vo výške 1000 € (rozdelené na účasť v rámci celej akadémie)
  • programovanie java - pokročilý
  • programovanie javascript - pokročilý

Čo ponúkame

  • naberanie skúseností z reálnych pracovných projektov popri škole
  • spolupráca s tímom odborníkov
  • štipendium pre účastníkov akadémie
  • možnosť získania práce v úspešnej IT firme!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT (technické zameranie)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

PosAm, popredná slovenská IT spoločnosť už vyše 30 rokov úspešne pomáha firmám na Slovensku aj v zahraničí dosahovať ich ciele.

Tajomstvo nášho úspechu spočíva v hlbokej znalosti podnikania zákazníkov a schopnosti prinášať im užitočné riešenia a služby. Sústreďujeme sa na lepšie fungovanie kľúčových aj podporných biznis procesov. Našou hlavnou kompetenciou, s najvyššou pridanou hodnotou, sú inovatívne softvérové riešenia. Patríme medzi hŕstku slovenských firiem, ktoré sa špecializujú na veľké projekty realizované na špičkovej úrovni. Pri realizácii softvérových diel prepájame do harmonického celku doménové a technologické znalosti s prvkami umelej inteligencie a tou najlepšou používateľskou skúsenosťou. Výsledkom je vysoká úžitková hodnota našich riešení, ktoré sú pripravené napĺňať súčasné aj budúce potreby našich zákazníkov.

Softvérové riešenia PosAm ponúka v oblasti workforce manažmentu, poisťovníctva, dopravy a verejnej správy. Našou ambíciou je neustále hľadať nové príležitosti, ako premieňať inovácie, dáta a informačné technológie na úžitok pre zákazníka. Vďaka tomu sa PosAm radí medzi najúspešnejšie slovenské firmy s etablovanou pozíciou na trhu. Od roku 2010 je PosAm súčasťou skupiny Deutsche Telekom, ktorá mu ponúka možnosti vzájomnej synergie a vytvára predpoklady pre realizáciu náročných zadaní aj v medzinárodnom meradle.

V PosAm sa držíme myšlienky, že ak má napredovať celá spoločnosť, musia sa o to pričiniť tí najnadanejší. Spoločnosť sa systematicky venuje vzdelávaniu tak v rámci firmy, ako aj podpore mladých talentov a odmeňovaniu osobností, ktoré pozitívne ovplyvňujú rozvoj ďalšej generácie. Nadácia Dionýza Ilkoviča je úspešný projekt, ktorý inšpiruje a zároveň sa konkrétnymi krokmi snaží pomáhať so zlepšením vzdelávacieho systému na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Jandová
E-mail:poslať životopis
Poslať životopis
ID:4198827Dátum zverejnenia:8.11.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:DevOps Engineer,Frontend programátor,Java programátor,Javascript programátor,ProgramátorSpoločnosť:PosAm spol. s r.o.Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.Základná zložka mzdy (brutto):1 000 EUR/mesiac

Počet videní: 11
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:PosAm spol. s r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-11-08 (22 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.