Železiarne Podbrezová a.s.

Rušňovodič (kandidát na rušňovodiča) v prevádzkarni Doprava

Železiarne Podbrezová a.s.

Miesto práce
Kolkáreň 35, 976 81 Podbrezová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 550 EUR/mesiacNástupný plat pre pozíciu rušňovodič: 1300 eur (vrátane príplatkov za zmeny, sťažené prostredie a prémií), po zaučení garantujeme nárast mzdy a vyplácanie diferenčného príplatku. Nástupný plat pre pozíciu rušňovodič kandidát: 1100 eur (vrátane príplatkov za zmeny, sťažené prostredie a prémií), po zaučení garantujeme nárast mzdy a vyplácanie diferenčného príplatku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rušňovodič vedie hnacie dráhové vozidlo na vlečke ŽP a.s., v technologickej doprave a preprave hutníckych polotovarov prepravovaných železničnou dopravou. Posunovacie práce: prísun a odsun materiálu v náväznosti na výrobný proces so sledovaním posunovej cesty, návestí a návestidiel podľa dopravných a návestných predpisov a vnútropodnikovej legislatívy.
Príprava, prehliadka a vykonávanie prevádzkového ošetrenie hnacieho dráhového vozidla, zodpovednosť za vedenie dráhového vozidla a ďalšie činnosti bližšie uvedené v popise pracovnej činnosti.
Ide o prácu v nepretržitom 12 hod. pracovnom režime.

Rušňovodič kandidát sa teoreticky a prakticky v zmysle platnej legislatívy pripravuje na vedenie hnacieho dráhového vozidla na vlečke, v technologickej doprave a preprave hutníckych polotovarov, prísun a odsun materiálu v nadväznosti na výrobný proces so sledovaním posunovej cesty, návestí a návestidiel podľa dopravných a návestných predpisov a vnútropodnikovej legislatívy. Vykonáva čistenie a prevádzkové ošetrenie hnacieho dráhového vozidla a ďalšie činnosti bližšie uvedené v popise pracovnej činnosti.
Ide o prácu v nepretržitom 12 hod. pracovnom režime.

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v stabilnej hutníckej spoločnosti, perspektíva trvalého a stabilného zamestnania.
Perspektívne profesionálne uplatnenie.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Nadštandardný sociálny program - možnosť rekreačných pobytov v kúpeľoch, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie.
Stabilná mzda už počas zaškoľovania.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť doplnenú o profesijný životopis, neoverenú fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotokópie dokladov o absolvovaných kurzoch a školeniach, zasielajte písomne alebo elektronicky na nami uvedenú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021(ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vhodné elektrotechnické, strojárske, dopravné zameranie (spĺňa predpoklady vzdelania na získanie preukazu rušňovodiča v zmysle §27 Zákona č. 514/2009 Z.z. o doprave na dráhach v platnom znení)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prax na pozícii/v oblasti: rušňovodič vítaná.
Vek min. 20 rokov.
Zdravotná a psychická spôsobilosť (spĺňa predpoklady podľa Prílohy č: 2 k Zákonu č. 514/2009 Z.z. o doprave na dráhach v platnom znení).
Fyzicky náročná práca.
Samostatnosť.
Flexibilita.
Zodpovednosť.
Bezúhonnosť
Chuť vzdelávať sa a rozšíriť si kvalifikáciu po technickej stránke.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Železiarne Podbrezová a.s. sú integrovaným výrobcom ocele a oceľových bezšvíkových rúr so sídlom na strednom Slovensku v obci Podbrezová. Pod značkou ŽP Group sú združené výrobné závody v Slovenskej republike a Španielsku. Predaj spoločnosti je realizovaný v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť.
História firmy sa začala písať v roku 1840 a je výnimočná najmä tým, že v každej dejinnej etape spoločnosť dokázala čeliť mnohým prekážkam a udržať si špičkové postavenie medzi hutníckymi fabrikami. Železiarne Podbrezová sa od svojho vzniku riadia filozofiou, že úspešnosť a prosperita firmy závisí predovšetkým od ľudí.
Organizovanému odbornému rastu mladej generácie sa dlhodobo venuje veľká pozornosť. Dnes si spoločnosť pripravuje svojich zamestnancov vo vlastnej Súkromnej spojenej škole ŽP - SSOŠH ŽP a SG ŽP. Výrazná pozornosť je venovaná aj spoločenskému, kultúrnemu a športovému vyžitiu zamestnancov.
Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd's Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov a bezpečnosť práce sú certifikované podľa štandardov ISO a IATF. Kvalitnú výrobu dokumentuje aj mnoho dodávateľských oprávnení napríklad od SAUDI. ARAMCO, Kuwait National Petroleum Company, TOTAL France, SAIPEM Taliansko, Abu Dhabi Company for Onshore Oil Operations a iných.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Ťažká
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:4211421Dátum zverejnenia:26.11.-=KONTAKT=-Lokalita:PodbrezováPozícia:RušňovodičSpoločnosť:Železiarne Podbrezová a.s.Základná zložka mzdy (brutto):1 100 EUR/mesiac

Počet videní: 98
Ponúkaná mzda: 1100 EUR
Inzerent:Železiarne Podbrezová a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2021-11-26 (11 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Brezno
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.