Železiarne Podbrezová a.s.

Vedúci posunu, posunovač v prevádzkarni Doprava

Železiarne Podbrezová a.s.

Miesto práce
Kolkáreň 35, 976 81 Podbrezová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
990 - 1 300 EUR/mesiacNástupný plat pre pozíciu posunovač: od 990 eur (vrátane príplatkov za zmeny, sťažené prostredie a prémií ), po zaučení garantujeme nárast mzdy a vyplácanie diferenčného príplatku. Nástupný plat pre pozíciu vedúci posunu: 1050 eur (vrátane príplatkov za zmeny, sťažené prostredie a prémií ), po zaučení garantujeme nárast mzdy a vyplácanie diferenčného príplatku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci posunu riadi posunovacie práce na podnikovej vlečke, zostavuje súpravy posunujúceho dielu a zabezpečuje jeho bezpečný posun, prestavuje a zaisťuje výhybky a výkoľajky, zaisťuje bezpečnosť na železničných priecestiach. Zabezpečuje brzdenie posunovaných vozidiel a ich zabezpečenie proti náhodnému pohybu. Činnosti vykonáva podľa návestných a dopravných predpisov a vnútropodnikovej legislatívy. Vykonáva ďalšie činnosti bližšie uvedené v popise pracovnej činnosti.
Ide o prácu v nepretržitom 12 hod. pracovnom režime.

Posunovač vykonáva posunovacie práce na podnikovej vlečke podľa príkazov vedúceho posunu, zostavuje súpravy posunujúceho dielu a zabezpečuje jeho bezpečný posun, prestavuje a zaisťuje výhybky a výkoľajky, zaisťuje bezpečnosť na železničných priecestiach. Zabezpečuje brzdenie posunovaných vozidiel a ich zabezpečenie proti náhodnému pohybu. Činnosti vykonáva podľa návestných a dopravných predpisov a vnútropodnikovej legislatívy. Vykonáva ďalšie činnosti bližšie uvedené v popise pracovnej činnosti.
Ide o prácu v nepretržitom 12 hod. pracovnom režime.

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v stabilnej hutníckej spoločnosti, perspektíva trvalého a stabilného zamestnania.
Perspektívne profesionálne uplatnenie.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Nadštandardný sociálny program - možnosť rekreačných pobytov v kúpeľoch, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie.
Stabilná mzda už počas zaškoľovania.
Platená práca nadčas.
Po zaučení (spravidla po 3 mesiacoch) môže byť priznaný diferenčný príplatok (osobné hodnotenie).

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť doplnenú o profesijný životopis, neoverenú fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotokópie dokladov o absolvovaných kurzoch a školeniach, zasielajte písomne alebo elektronicky na nami uvedenú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021(ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

dopravné, elektrotechnické, strojárske - nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Dobrý zdravotný a psychický stav (Zmyslová sk. č: 2 podľa Zákona 513/2009 Z.z. o dráhach a Vyhl. MDPT SR č: 245/2010 Z.z.).

Po absolvovaní vstupného pohovoru by boli vhodní uchádzači preverení, či spĺňajú podmienku zdravotnej, zmyslovej a psychickej spôsobilosti podľa Zákona o dráhach. Po splnení týchto podmienok by boli prijatí do pracovného pomeru a zaradení do kurzu "vedúci posunu, posunovač vo vlečke" a zaškolení na výkon profesie - kurz a zaškolenie je hradené ŽP a.s.

Kvalifikačná nadstavba:
predpoklad získania odbornej spôsobilosti na výkon profesie "vedúci posunu".

Schopnosť zvládať náročné situácie.
Bezúhonnosť.
Samostatnosť.
Flexibilita.
Zodpovednosť.
Vysoké pracovné nasadenie.
Ochota vzdelávať sa.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Železiarne Podbrezová a.s. sú integrovaným výrobcom ocele a oceľových bezšvíkových rúr so sídlom na strednom Slovensku v obci Podbrezová. Pod značkou ŽP Group sú združené výrobné závody v Slovenskej republike a Španielsku. Predaj spoločnosti je realizovaný v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť.
História firmy sa začala písať v roku 1840 a je výnimočná najmä tým, že v každej dejinnej etape spoločnosť dokázala čeliť mnohým prekážkam a udržať si špičkové postavenie medzi hutníckymi fabrikami. Železiarne Podbrezová sa od svojho vzniku riadia filozofiou, že úspešnosť a prosperita firmy závisí predovšetkým od ľudí.
Organizovanému odbornému rastu mladej generácie sa dlhodobo venuje veľká pozornosť. Dnes si spoločnosť pripravuje svojich zamestnancov vo vlastnej Súkromnej spojenej škole ŽP - SSOŠH ŽP a SG ŽP. Výrazná pozornosť je venovaná aj spoločenskému, kultúrnemu a športovému vyžitiu zamestnancov.
Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd's Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov a bezpečnosť práce sú certifikované podľa štandardov ISO a IATF. Kvalitnú výrobu dokumentuje aj mnoho dodávateľských oprávnení napríklad od SAUDI. ARAMCO, Kuwait National Petroleum Company, TOTAL France, SAIPEM Taliansko, Abu Dhabi Company for Onshore Oil Operations a iných.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Ťažká
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:4211426Dátum zverejnenia:26.11.-=KONTAKT=-Lokalita:PodbrezováPozícia:DispečerSpoločnosť:Železiarne Podbrezová a.s.Základná zložka mzdy (brutto):990 EUR/mesiac

Počet videní: 29
Ponúkaná mzda: 990 EUR
Inzerent:Železiarne Podbrezová a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2021-11-26 (4 dni)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Brezno
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.