Maxin's People, s. r. o.

bezplatná infolinka

-=KONTAKT=-
O Maxin´sVoľné pozície

Máme pre Teba výbornú ponuku hľadáme Senior Recruitera do nášho MAXIN'S teamu

Maxin's People, s. r. o

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac
konzultant
Matej Urban
-=KONTAKT=-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PONUKA PRÁCE JE VO VŠETKÝCH KRAJOCH!

Naša spoločnosť sa skládá z tímu vynikajúcich špecialistov so skúsenosťami a ochotou prijímať stále nové výzvy. U nás máš možnosť zažiť skvelú pracovnú atmosféru

Čo bude Tvojou úlohou na pozícii senior recruiter?

Budeš riadiť team recruiterov, a zároveň náborovať nových zamestnancov. Jedná sa o selekciu uchádzačov, vedenie pohovorov a výber vhodných kandidátov na jednotlivé projekty. Ale to už veľmi dobre poznáš.

Tvojou hlavnou zbraňou bude telefón, čiže ťa čaká telefonovanie, pohovorovanie a vymýšľanie nových zlepšení, ako môže byť tvoj team ešte lepším.

Popri tom budeš komunikovať ako inak s kolegami, ale aj úradmi, prípadne inými inštitúciami. Menšej administratíve sa nevyhneš, ale drobné reporty ešte nikomu neublížili.

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo môžeš očakávať ty od nás?
• komplexná podpora kolegov, na ktorých sa môžeš obrátiť s každým problémom
• telefón a notebook je samozrejmosťou - aj na súkromné účely
• pravidelné vzdelávanie a ďalšie investície do tvojho osobného rozvoja
• perspektívnu prácu a možnosťou kariérneho rozvoja
• pravidelné benefity (od firemných akcií až po motivačný systém, zastávame názor, že každému dobrému výkonu nezaškodí menšia motivačná odmena)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Venujeme sa kompletným personálnym službám, outsourcingu a quality managementu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

personálne služby
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Čo od Teba požadujeme?

Očakávame, že už máš za sebou nejaký ten rôčik na obdobnej pozícii. Bez skúseností zo sveta personalistiky to bohužiaľ nepôjde.

Naša predstava ideálneho kolegu:

• nemáš rád stereotyp a dokážeš brať veci s nadhľadom, humor má samozrejme u nás svoje miesto
• budeš samostatnou a otvorenou osobnosťou, ktorej nechýba vytrvalosť v práci
• nezľakneš sa výziev, ale pevne ich uchopíš
• nebudeš hľadať dôvody, prečo sa niečo nedá, ale riešenia
• nenecháš sa znechutiť pri menšom neúspechu "Show must go on"
• nehľadáme profi IT-čkára, ale word, excel a outlook Ti musia byť známe
• vodičský preukaz typu B, ak by bolo potrebné, aby si vedel, kde je spojka, brzda, plyn
• základy AJ Ti postačia, takže žiadne obavy, nemusíš byť rodený speaker

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN'S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

"Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy." Tonny Robbins

Kontakt

Kontaktná osoba: Matej Urban
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis

Radi vám poradíme

-=KONTAKT=-[email protected]
ID:4211568Dátum zverejnenia:26.11.-=KONTAKT=-Lokalita:Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)Pozícia:Personalista,Personálny konzultant,Recruiter, špecialista výberovSpoločnosť:Maxin's People, s. r. oZákladná zložka mzdy (brutto):1 100 EUR/mesiac

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 1100 EUR
Inzerent:Maxin's People, s. r. o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj