Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky

Lektor anglického alebo nemeckého jazyka

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky

Miesto práce
Štefánikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.1.2022
Mzdové podmienky (brutto)
27 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený, profesionálny lektor anglického a nemeckého jazyka s dlhoročnou praxou a lektorským know-how, ktorý by chcel spolupracovať s naším ministerstvom a napomôcť tak zamestnancom prehĺbiť si jazykové vzdelanie? Ak si typ človeka, ktorý má rád nové výzvy, daj nám o sebe vedieť, aby sme mohli spolu spraviť ďalší krok vpred, ktorý nám pomôže odborne rásť a tebe nadobudnúť ďalšie skúsenosti.

Tvojou náplňou práce bude lektorovanie anglického alebo nemeckého jazyka s cieľom zabezpečenia jazykového vzdelávania zameraného na udržiavanie a zdokonaľovanie úrovne ovládania cudzieho jazyka, so zameraním na všeobecnú a zároveň odbornú terminológiu (napr. oblasť fondov EÚ, informatizácie, investícií, regionálneho rozvoja a pod.) na základe požiadaviek zamestnancov MIRRI SR.

Obsahové zameranie jazykového vzdelávania: gramatika, slovná zásoba, rozvoj a zdokonaľovanie prezentačných zručností, konverzačných zručností, formálna písomná komunikácia, odborná komunikácia na príslušnej úrovni a pod.

• Jazykové vzdelávanie bude prebiehať skupinovou formou v rozsahu najviac 180 minút (troch hodín) týždenne, t. j. 2 x 90 min. a individuálnou formou v rozsahu spravidla 60 minút týždenne.

• Skupinová jazyková výučba bude prebiehať spravidla v časoch:
1. od 7:30 do 9:00 hod. alebo
2. od 15:00 do 18:00 hod.

• Individuálna jazyková výučba bude prebiehať v časoch podľa dohody medzi lektorom a vedúcim zamestnancom.

• Jazykové vzdelávanie sa bude uskutočňovať spravidla v mesiacoch
1. september - november kalendárneho roka a
2. január - jún kalendárneho roka.

Informácie o výberovom konaní

Jazykové vzdelávanie bude prebiehať online formou alebo prezenčnou formou s miestom výkonu práce Bratislava.

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám, prosím, pošlite elektronicky nižšie požadované dokumenty.

Zoznam požadovaných dokumentov:
• žiadosť o zaradenie do databázy lektorov,
• profesijný štruktúrovaný životopis,
• kópia dokladu o dosiahnutí požadovaného stupňa vzdelania,
• kópia adekvátneho certifikátu o absolvovaní, celoslovensky a/alebo medzinárodne uznávanej skúšky dokladujúcej znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka na úrovni minimálne C1,
• súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požadované dokumenty je potrebné doložiť najneskôr do 2.12.2021 v elektronickej podobe na e-mailové adresy:[email protected]a[email protected]

Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.12.2021(ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky praxe v oblasti výučby anglického, resp. nemeckého jazyka

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• znalosť všeobecnej a odbornej terminológie v oblasti fondov EÚ, informatizácie, investícií, regionálneho rozvoja a pod. výhodou,
• vysokoškolské vzdelanie minimálne I. stupňa,
• kópia adekvátneho certifikátu o absolvovaní, celoslovensky a/alebo medzinárodne uznávanej skúšky dokladujúcej znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka na úrovni minimálne C1 a/alebo prax v oblasti výučby anglického, respektíve nemeckého jazyka najmenej dva roky praxe v oblasti výučby anglického, resp. nemeckého jazyka,
• flexibilita,
• spoľahlivosť,
• zodpovednosť,
• komunikatívnosť,
• asertivita,
• samostatnosť.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky je ústredným orgánom štátnej správy pre:
• riadenie, koordináciu a dohľad nad využívaním finančných prostriedkov z fondov Európskej únie,
• oblasť informatizácie spoločnosti,
• oblasť investícií,
• oblasť regionálneho rozvoja.

V oblasti informatizácie spoločnosti MIRRI zabezpečuje centrálne riadenie informatizácie spoločnosti a tvorbu politiky jednotného digitálneho trhu, rozhodovanie o využívaní finančných zdrojov vo verejnej správe pre informačné technológie, centrálnu architektúru integrovaného informačného systému verejnej správy a koordináciu plnenia úloh v oblasti informatizácie spoločnosti.

V oblasti investícií MIRRI zabezpečuje strategické plánovanie a strategické projektové riadenie vrátane vypracovania národného strategického investičného rámca, ako aj koordináciu investičných projektov určených vládou SR.

V oblasti riadenia, koordinácie a dohľadu nad využívaním finančných prostriedkov z eurofondov MIRRI koordinuje dodržiavanie Partnerskej dohody na roky 2014 až 2020, rozhoduje o záväzných plánoch a krízovom riadení operačných programov a zabezpečuje presadzovanie strategických cieľov Slovenska v oblasti poskytovania financií z eurofondov.

V oblasti regionálneho rozvoja MIRRI podporuje činnosť okresných rozvojových centier, schvaľuje a poskytuje vládou schválené dotácie a regionálne príspevky na projekty samospráv v najmenej rozvinutých okresoch a vyhodnocuje plnenie akčných plánov v spolupráci s miestnymi úradmi.

MIRRI plní aj úlohy spojené s odborným, organizačným a technickým zabezpečovaním činnosti podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Stanislava Salicová
E-mail:poslať životopis
ID:4211694Dátum zverejnenia:26.11.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:Lektor, školiteľSpoločnosť:Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republikyZákladná zložka mzdy (brutto):27 EUR/hod.

Počet videní: 13
Inzerent:Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky
Zverejnené dňa:2021-11-26 (11 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.