SYNERGIE

Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIEje pôvodom francúzskapersonálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí užviac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Pracovník výroby s obsluhou zváracieho robota s nástupom ihneď

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka výroby na 2 zmeny, ktorého hlavnou náplňou práce bude jednoduchá obsluha zváracieho robota FRONIUS/ FANUC.

Náplň práce:
  • jednoduchá obsluha zváracieho robota FRONIUS/ FANUC
  • nakladanie komponentov na zvárací prípravok
  • vykladanie nových produktov zo zváracích prípravkov
  • montážne práce
  • práca s bremenami
  • finálna kontrola
  • testovanie výrobkov na špeciálnych skúšobných staniciach
  • balenie výrobkov
  • manipulácia s tovarom do 25kg

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca na jednu zmenu iba počas pracovných dní
  • flexibilná pracovná doba
  • týždenne zálohy
  • vianočná večera, vianočné odmeny, firemné výlety
  • ovocie, pitný režim, stravné vo zvýšenej hodnote
  • práca v malom priateľskom kolektíve v čistom prostredí

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom:[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • manuálna zručnosť, precíznosť
  • zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, samostatnosť a
ochota učiť sa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Škvrndová
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
Kontakt:
SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
Dunajská 4, Bratislava 811 08
Telefón: +421 2 -=KONTAKT=-
E-mail:[email protected]www.synergie.sk
ID:4228420Dátum zverejnenia:30.12.-=KONTAKT=-Lokalita:PezinokPozícia:Nastavovač strojov,Operátor výroby,Pomocný pracovník,Robotník,ZváračSpoločnosť:SYNERGIEPracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.Základná zložka mzdy (brutto):1 200 EUR/mesiac

Počet videní: 86
Ponúkaná mzda: 1200 EUR
Inzerent:SYNERGIE
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Pezinok