ZKW Slovakia s.r.o.

Procesný projektový manažér

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozširujúceho sa tímu procesných projektových manažérov hľadáme nového kolegu/yňu, ktorý bude zodpovedný za riadenie vývoja jednotlivých procesov v rámci nových projektov. Ponúkame vám zaujímavú pracovnú príležitosť, kde môžete zúročiť vaše skúsenosti s projektovým riadením a procesným inžinieringom.

Ponúkame jedinečnú možnosť pracovať na technicky zaujímavých projektoch a byť súčasťou vývoja svetlometov.

Vašou náplňou práce bude:

Zamestnanecké výhody, benefity

Bližšie informácie k benefitom radi predstavíme na pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika spoločnosti

Skupina ZKW je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy. Skupina ZKW má na celom svete spolu dvanásť závodov, ktoré sú inteligentne prepojené v oblastiach vývoja a výroby.

Spoločnosť ZKW Slovakia je druhým najväčším závodom koncernu ZKW. Zamestnávame viac ako 2400 zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj vo vlastnom nadčasovom vývojovom centre. Inovatívne produkty profesionálneho slovenského vývoja tak ponúkame pre celosvetový trh už viac ako 10 rokov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.

Aj vy chcete byť súčasťou tímu, ktorý inovuje, napreduje a prekonáva výzvy na ceste k vzniku "svetla"? Ako úspešný hráč ponúkame našim zamestnancom atraktívne a bezpečné pracovné prostredie, v absolútnej zhode s naším sloganom "Bright Minds, Bright Lights".

"Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: -=KONTAKT=-(ďalej len "prevádzkovateľ") nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy" Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy
[email protected]

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Krátka
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
Sme ZKW Group - špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku.
ID:4312465Dátum zverejnenia:25.4.-=KONTAKT=-lokalita:TopoľčanyPozícia:Procesný inžinier,Projektový manažérSpoločnosť:ZKW Slovakia s.r.o.Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.Základná zložka mzdy (brutto):1 700 EUR/mesiac

Počet videní: 63
Ponúkaná mzda: 1700 EUR
Inzerent:ZKW Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2022-04-25 (28 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Topoľčany
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.