Stredoslovenská energetika, a.s.

Analytik cenotvorby

Stredoslovenská energetika, a. s.

Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiaczákladná hrubá mesačná mzda od 1.100 EUR + variabilná odmena od 470 EUR pomer 70% (fixná časť mzdy) : 30 % (variabilná odmena) Variabilná ročná odmena (470 EUR x 12 mesiacov) je naviazaná na splnenie ročných cieľov, je vyplácaná 2x ročne v zálohe a doplatku na základe ich reálneho plnenia.
Miesto práce
Pri Rajčianke, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príďte si "posvietiť" na tvorbu našich cien! Hľadáme zanieteného "excelistu", ktorého napĺňa introvertný typ práce s číslami, údajmi a tabuľkami. Ste matematicko-logický typ s nadšením pre analýzy a reporting a zároveň máte odvahu byť kreatívny? Využite možnosť byť súčasťou procesu tvorby cien u stabilného a spoľahlivého zamestnávateľa, ktorý pôsobí v oblasti energetiky takmer 100 rokov. V našej spoločnosti SSE, a.s. sa uvoľnila pozícia analytik cenotvorby a ak sme Vás zaujali, čítajte ďalej.

Táto pracovná pozícia si vyžaduje najmä logicky a analyticky mysliaceho / talentovaného kandidáta, pre ktorého bude každodenná práca so spracovaním a vyhodnotením veľkého množstva dát samozrejmosťou. Pri práci analytika cenotvorby je potrebná pokročilá znalosť MS Excel. Veľkou výhodou sú skúsenosti s VBA, MS Access a SQL. Vítaná je aj relevantná prax v analytickej alebo reportingovej oblasti, či znalosť energetickej legislatívy.

Poslaním tejto pracovnej pozície je vyčíslenie marže zákazníka (ex post a ex ante), kalkulácia cien za dodávku elektriny a plynu pre neštandardné prípady, či vyčíslenie otvorenej pozície pre komodity elektrina a plyn. Nevyhnutnou súčasťou každodennej rutiny je podpora pri príprave rozsiahlych cenových ponúk, kontrola výpočtu cien, administrácia údajov v IT systéme pre cenotvorbu a príprava modelov na výpočet ceny pre všetky segmenty zákazníkov. Dôležitou súčasťou Vašich zodpovedností je tvorba analýz a reportov predaja komodity elektrina i plyn pre všetky segmenty a rôzne typy reportov na týždennej, mesačnej či ad hoc báze.

Ideálnym zameraním je vzdelanie ekonomického, alebo matematického charakteru, alebo pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii. Dáme príležitosť aj šikovným absolventom odboru informatiky, či iných matematických alebo matematicko-ekonomických odborov s chuťou a vytrvalosťou učiť sa.

Vzhľadom na fakt, že táto pracovná pozícia si vyžaduje dlhšiu dobu zaúčania, sú pre výber vhodného kandidáta optimálne osobnostné predpoklady ako vytrvalosť, precíznosť, spoľahlivosť, lojálnosť a po oboznámení sa s prácou aj samostatnosť. Ceníme si tímovú spoluprácu, ako i Vašu flexibilitu v meniacich sa podmienkach i vysoké pracovné nasadenie a zvládnutie stresu.

Vybraní kandidáti nám budú môcť svoje zručnosti a analytické schopnosti preukázať a milo nás prekvapiť vypracovaním prípadovej štúdie v domácom prostredí ešte pred osobným stretnutím. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Zamestnajte sa u nás a získate

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, elektrotechnické, matematické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SQL - Základy
Visual Basic for Applications (VBA) - Základy
SAP Business Warehouse (BW) - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

prax v analytickej alebo reportingovej oblasti vítaná, znalosť energetickej legislatívy výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

analytické schopnosti, zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť, stabilita v pracovnom pomere, vytrvalosť a najmä chuť učiť sa a odborne rásť

Informácie o výberovom konaní

Vážení uchádzači, v prípade záujmu zašlite ŽIVOTOPIS so zameraním na Vaše odborné znalosti v zmysle našich požiadaviek na pracovnú pozíciu. Uvítame doručenie MOTIVAČNÉHO LISTU (nutnosť pre absolventov a uchádzačov bez praxe), v ktorom popíšete, prečo ste sa rozhodli reagovať na našu pracovnú ponuku.

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovaní do 21 pracovných dní budú uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené špecifické požiadavky a naše predstavy o úspešnom kandidátovi. V rámci výberového konania v sídle našej spoločnosti absolvujete tak osobný individuálny rozhovor, ako aj ďalšie časti, ktoré nám pomôžu spoznať Vašu osobnosť a odborné predpoklady pre pracovnú pozíciu.
SPRACOVANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2022(ostáva ešte 11 dní)

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Strauss
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
Energia pre Váš život
www.sse.sk
ID:4322130Dátum zverejnenia:5.5.-=KONTAKT=-lokalita:ŽilinaPozícia:Databázový analytik,Finančný analytik,Obchodný analytikSpoločnosť:Stredoslovenská energetika, a. s.Základná zložka mzdy (brutto):1 100 EUR/mesiac

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 1100 EUR
Inzerent:Stredoslovenská energetika, a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2022-05-05 (17 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Žilina
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.