NN Životná poisťovňa, a.s.

DolnýKubín,Námestovo,Orava-skvelápríležitosťvysokéhozárobku

 • Miesto práce
  Dolný Kubín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
 • Platové podmienky
  1 500 EUR/mesiacv priemere. Transparentný a motivujúci provízny systém. Tvoj štart podporíme aj fixnou zložkou.
 • Druh pracovného pomeru
  plný úväzok, živnosť

Náplňpráce

Ponúkame vám pracovnú príležitosť s možnosťou vysokého zárobku, flexibilitou času a miesta. Rozširujeme náš tím pobočiek v Dolnom Kubíne a Námestove.
Náplň práce je individuálna, určuje sa podľa zaradenia na danú pozíciu - ponúkame pozíciu manažéra, školiteľa, špecialista so zameraním na obchod, špecialista na firemný biznis.
Na osobnom stretnutí my zistíme tvoje predpoklady na dané pozície a ty zistíš komplexné informácie. Reaguj na ponuku, stretni sa s naším manažérom a po získaní informácií sa rozhodneš.

Kohohľadáme

hľadáme schopnosti nie skúsenosti
Požadujeme :
 • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
 • bezúhonnosť (čistý register trestov)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Benefity

Zabezpečíme ti komplexné bezplatné vzdelávanie, získaš podporu skúsených kolegov a školiteľov.
Ponúkame flexibilitu v čase a mieste, máš k dispozícii naše moderné kancelárske priestory v našej réžii.
Využívame online nástroje a systémy na meetingy, školenia, poradenstvo, ale aj uzatváranie zmlúv.
Podporíme tvoj rozbeh fixnou zložkou, bez nároku na vrátenie našej investície.
Celý rok máš možnosť zapájať sa do podporných kampaní, získať skvelé finančné benefity, alebo aj precestovať s nami celý svet.

Inzerujúcaspoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny s viac ako 177-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 19 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomáhať ľuďom starať sa o to, na čom im najviac záleží.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

NN Životná poisťovňa je už štvrtý rok po sebe TOP zamestnávateľ
Prestížny inštitút The Top Employers Institute oceňuje firmy po celom svete za aplikáciu excelentných HR postupov do praxe. NN Životná poisťovňa získala v svojej kategórii uznanie od tejto inštitúcie už po tretí raz v podobe dvoch titulov - Top Employer Slovakia a Top Employer Europe 2022. NN tak preukázala, že i v neľahkých časoch dokáže vytvoriť svojim zamestnancom tie najlepšie pracovné podmienky.

NN na Slovensku
Sme lídrom na slovenskom trhu s dôchodkami nielen v počte klientov II. a III. piliera, ale aj v objeme spravovaných dôchodkových úspor. Rovnako patríme k popredným poskytovateľom životného poistenia, ktorý svojim klientom a ich rodinám ponúka istotu finančného zabezpečenia v čase núdze. Podľa prieskumu spoločnosti KPMG patrí dnes NN medzi top 20 najobľúbenejších značiek na slovenskom trhu. Veľmi si vážime dôveru našich klientov a ďakujeme za ich priazeň.

Na Slovensku pod značku NN spadajú nasledovné spoločnosti:

• NN Životná poisťovňa, a.s.
• NN Dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
• NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis", každý životopis dôkladne zvážime.

Ďakujeme za váš záujem stať sa súčasťou NN.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, oslovení a na pohovor pozvaní budú len úspešní uchádzači.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov. Výberového pohovoru sa môžete zúčastniť aj video pohovorom.
Odoslaním Vášho životopisu, motivačného listu, príp. ďalších príloh beriete na vedomie, že NN spoloční prevádzkovatelia (NN Životná poisťovňa, a.s., IČO: -=KONTAKT=-, NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., IČO: -=KONTAKT=-, NN Tatry - Sympatia, d.d.s., a.s., IČO: -=KONTAKT=-, kontaktná adresa: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava) spracúvajú Vami poskytnuté osobné údaje na účel výberového konania na uvedenú pracovnú pozíciu. Poskytnutie osobných údajov je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe Vašej žiadosti ako dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov, neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní. NN spoloční prevádzkovatelia uchovávajú osobné údaje po dobu trvania predzmluvných vzťahov; v prípade ak k vzniku zmluvného vzťahu nedôjde, tak NN spoloční prevádzkovatelia Vaše osobné údaje zlikvidujú do 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom, ktoré sa Vás týkajú, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie a/alebo obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo na prenositeľnosť osobných údajov, právo podať sťažnosť na spracúvanie osobných údajov orgánu dozoru - Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky. Osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania. Prípadné otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy[email protected]Ďalšie informácie o spracúvaní poskytnutých osobných údajov sú dostupné na www.nn.sk.

Kontakt

Kontaktná osoba: Petronela Ježíková
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:
ID:4328563Dátum zverejnenia:14.5.-=KONTAKT=-lokalita:Dolný KubínPozícia:Finančný analytik,Finančný poradca,Klientský pracovník,Obchodný zástupca,Odborný predajcaSpoločnosť:NN Životná poisťovňa, a.s.Základná zložka mzdy (brutto):1 500 EUR/mesiac

Počet videní: 103
Ponúkaná mzda: 1500 EUR
Inzerent:NN Životná poisťovňa, a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2022-05-14 (16 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Dolný Kubín Z domu / Remote
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.