Východoslovenská energetika Holding a.s.

Ponuka pre budúcich čerstvých absolventov SŠ - elektrotechnikov! (Vranov nad Topľou)

okres Vranov nad Topľou

Informácie o pracovnom mieste

Spoznaj svoje možnosti s Practice programom VSD!

O pár dní ťa čaká maturita a my ti k nej držíme všetky palce na rukách aj na nohách :)!

Vieš už ale, kam budú smerovať tvoje kroky po skončení školy? Máme pre teba skvelé správy!

Pre rozvojový programPRACTICEv spoločnostiVýchodoslovenská distribučná, a.shľadáme šikovných absolventovelektrotechnických stredných škôl!

Chceš o programe vedieť viac? Tak čítaj ďalej…

Ako Practice program prebieha?

1.8.2022k nám nastúpiš na trvalý pracovný pomer na pozíciupractice. Pod odborným dohľadom skúsených kolegov budeš v priebehu niekoľkých mesiacov rotovať po viacerých pracoviskách v oblastiprevádzky, merania a výstavby sietínašej spoločnosti. Za rok tak získaš prax a skúsenosti pre tvoju cieľovú pozíciu, na ktorej sa v úvode programu dohodneme a na ktorú ťa budeme cielene pripravovať.
Tvojou úlohou bude počas roka učiť sa, ako to na jednotlivých pracoviskách funguje a my ťa za to oceníme. Nielen finančne, ale aj vo forme hodnotných školení zameraných na tvoj odborný a osobnostný rast.

Čo od účastníkov očakávame?

Okrem ukončeného vzdelania v elektrotechnickom odbore, elektrotechnickej spôsobilosti podľa § 21 a platného vodičského preukazu B je pre úspešné absolvovanie programu vítané, aby si bol tímový hráč, no zároveň vedel pracovať samostatne, mal proaktívny prístup a záujem o rozvoj a uplatnenie v odbore, ktorý si vyštudoval.

Na čo sa môžeš tešiť?

Svojim zamestnancom ponúkame len to najlepšie. Čaká na teba:

  • kompletné technické vybavenie (vysokokvalitný ochranný pracovný odev a ochranné pracovné pomôcky, služobný smartphone so službou PIM s hradenou výškou prideleného kreditu)
  • množstvo hodnotných odborných školení, zameraných na zvyšovanie tvojej kvalifikácie (podľa dĺžky praxe §22 až §24), ktoré ti v plnej výške hradí firma
  • priateľský tím skúsených kolegov, ktorí ti radi pomôžu
  • dynamická práca pre ozajstných chlapov v teréne :)
  • kontakt s najnovšími modernými technológiami v energetike
  • stravovacia karta alebo príspevok na stravovanie a pitný režim, aby si u nás nebol hladný a smädný :)
  • množstvo ďalších skvelých benefitov ako dni voľna naviac, dovolenka naviac, firemné akcie od športových turnajov po rodinné eventy, ples zamestnancov a výlety a to nie je zďaleka všetko! Ak rád pomáhaš iným, môžeš sa zapojiť aj do mnohých dobrovoľníckych aktivít.

Nástupná základná mzda počas trvania programu je 670 € brutto. Po prechode na cieľovú pozíciu nasledujú ďalšie krokové úpravy základnej mzdy a pribudne k nej aj variabilná odmena za hospodársky výsledok spoločnosti a odmena za dosiahnutie tímových a individuálnych cieľov.

Chceš využiť jedinečnú možnosť získať prax a "pracovnú vstupenku" do spoločnosti VSD?

Jediné, čo potrebuješ spraviť je pripraviť si stručný životopis a poslať nám ho v termíne do konca mája2022.Následne sa s tebou skontaktujeme a zladíme na termíne krátkeho pohovoru, na ktorom sa o tvojej budúcej práci dozvieš oveľa viac. Vidíme sa?

Tešíme sa na teba!

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marta Boršovská
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
Copyright (c) -=KONTAKT=-, Východoslovenská energetika Holding a.s.
www.praca.vseholding.sk
ID:4329213Dátum zverejnenia:13.5.-=KONTAKT=-lokalita:okres Vranov nad TopľouPozícia:Elektrikár,Elektromontér,Elektrotechnik,EnergetikSpoločnosť:Východoslovenská energetika Holding a.s.Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.

Počet videní: 13
Inzerent:Východoslovenská energetika Holding a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2022-05-13 (16 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.