NN Životná poisťovňa, a.s.

PlatenástážnaCentrálevNN

  • Miesto práce
    Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Platové podmienky
    4 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru
    na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplňpráce

Si študentom vysokej školy, chcel/a by si využívať angličtinu v praxi a nezľakneš sa práce v Exceli? Poď si vyskúšať stáž na oddelení Vnútornej kontroly na centrále NN. Prispeješ tak svojim pohľadom k zlepšovaniu procesov v oblasti dôchodkov a získaš skúsenosti z oblasti výkonu vnútornej kontroly a riadenia rizík. Staneš sa zároveň súčasťou tímu NN a zistíš ako sa pracuje vo firme, ktorá je lídrom v starostlivosti o dôchodky.

Hľadáme posilu do nášho tímu, ktorá bude:

• Pripravovať podklady k výkonu kontrolnej činnosti
• Prekladať výstupy vnútornej kontroly do angličtiny
• Pracovať s Excelom
• Mať na starosti podporné činnosti pri výkone vnútornej kontroly
• Zadávať zistenia a prijaté nápravné opatrenia do príslušných systémov a pravidelne kontrolovať ich stav (naučíme ťa)

Keď budeme po nejakom čase s tebou spokojní radi ti priradíme aj odbornejšiu agendu.

Kohohľadáme

Si pre nás ideálny/a kandidát/ka ak:

• si samostatný/á, zodpovedný/á a rád/rada sa učíš nové veci
• zaujíma ťa finančný sektor, v tomto prípade sporenie na dôchodok, a chceš spoznať detaily
• rád/rada hľadáš súvislosti v množine informácií, ale nezľakneš sa ani legislatívy
• máš štruktúrovaný prejav
• nebojíš sa komunikácie v angličtine

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právo, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Benefity

• Silná a stabilná medzinárodná finančná spoločnosť;
• Možnosti rozvoja a vzdelávania;
• Možnosť pracovať aj z domu (raz za čas ťa radi uvidíme v office avšak väčšina práce sa dá vykonávať z domu)

Inzerujúcaspoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny s viac ako 177-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 18 miliónov klientov v 11 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomáhať ľuďom starať sa o to, na čom im najviac záleží.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

NN Životná poisťovňa je už štvrtý rok po sebe TOP zamestnávateľ
Prestížny inštitút The Top Employers Institute oceňuje firmy po celom svete za aplikáciu excelentných HR postupov do praxe. NN Životná poisťovňa získala v svojej kategórii uznanie od tejto inštitúcie už po tretí raz v podobe dvoch titulov - Top Employer Slovakia a Top Employer Europe 2022. NN tak preukázala, že i v neľahkých časoch dokáže vytvoriť svojim zamestnancom tie najlepšie pracovné podmienky.

NN na Slovensku
Sme lídrom na slovenskom trhu s dôchodkami nielen v počte klientov II. a III. piliera, ale aj v objeme spravovaných dôchodkových úspor. Rovnako patríme k popredným poskytovateľom životného poistenia, ktorý svojim klientom a ich rodinám ponúka istotu finančného zabezpečenia v čase núdze. Podľa prieskumu spoločnosti KPMG patrí dnes NN medzi top 20 najobľúbenejších značiek na slovenskom trhu. Veľmi si vážime dôveru našich klientov a ďakujeme za ich priazeň.

Na Slovensku pod značku NN spadajú nasledovné spoločnosti:

• NN Životná poisťovňa, a.s.
• NN Dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
• NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Informácie o výberovom konaní

Odoslaním Vášho životopisu, motivačného listu, príp. ďalších príloh beriete na vedomie, že NN spoloční prevádzkovatelia (NN Životná poisťovňa, a.s., IČO: -=KONTAKT=-, NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., IČO: -=KONTAKT=-, NN Tatry - Sympatia, d.d.s., a.s., IČO: -=KONTAKT=-, kontaktná adresa: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava) spracúvajú Vami poskytnuté osobné údaje na účel výberového konania na uvedenú pracovnú pozíciu. Poskytnutie osobných údajov je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe Vašej žiadosti ako dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov, neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní. NN spoloční prevádzkovatelia uchovávajú osobné údaje po dobu trvania predzmluvných vzťahov; v prípade ak k vzniku zmluvného vzťahu nedôjde, tak NN spoloční prevádzkovatelia Vaše osobné údaje zlikvidujú do 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom, ktoré sa Vás týkajú, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie a/alebo obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo na prenositeľnosť osobných údajov, právo podať sťažnosť na spracúvanie osobných údajov orgánu dozoru - Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky. Osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania. Prípadné otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy[email protected]Ďalšie informácie o spracúvaní poskytnutých osobných údajov sú dostupné na www.nn.sk.

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Šebenová
E-mail:poslať životopis
ID:4355841Dátum zverejnenia:15.6.-=KONTAKT=-lokalita:BratislavaPozícia:Administratívny pracovník, referentSpoločnosť:NN Životná poisťovňa, a.s.Základná zložka mzdy (brutto):4 EUR/hod.

Počet videní: 15
Inzerent:NN Životná poisťovňa, a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2022-06-15 (15 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava Z domu / Remote
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.