TRAFIN OIL SK, s.r.o.

Obchodný zástupca

TRAFIN OIL SK, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacVýška tvojej mzdy bude tvorená z viacerých zložiek. Najlepší obchodníci sa dokážu dostať na -=KONTAKT=-€/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť ?

Budeš sa zameriavať hlavne na získavanie nových klientov a kompletných informácii od Gastro prevádzok, ktoré využiješ pri svojej práci (reštaurácie, hotely, bufety, a pod.). Prevažnú časť tvojej práce bude tvoriť práca v teréne.

Nastavíš spoluprácu tak, aby bola funkčná a realizovateľná. Budeš úzko spolupracovať s tímom, ktorí sa budú starať o to, aby klienti mali pravidelný olejový servis podľa dohodnutých podmienok.

Pracovať s databázou klientov, ktorých budeš osobne navštevovať za účelom vedenia obchodných stretnutí, vyjednávania nových obchodných podmienok a prezentácie produktov a služieb firmy. Každý deň budeš vedieť, kde pôjdeš obchodovať, preto si môžeš plánovať svoje stretnutia a čas dopredu. Zároveň k svojej práci budeš vyhľadávať aj nových, nami neobjavených klientov a zapisovať ich do systému.

Udržiavať a vytvárať vzťahy, zisťovať spokojnosť klientov, či riešiť problémy a operatívne úlohy od nadriadeného.

Zamestnanecké výhody, benefity

služobné auto, mobil a notebook

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu. Vopred všetkým ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2022(ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Koho hľadáme?

Hľadáme do tímu zodpovedného a samostatného kolegu na spoluprácu B2B, ktorý bude zastrešovať obchod v gastro segmente prevažne v Trnavskom a z časti Trenčianskom kraji. Človeka, ktorý je zdatný v komunikácii a vie, ako otvoriť rozhovor a nadväzovať nové kontakty. Niekoho, kto pôsobí na okolie príjemne, je priateľský a vie pracovať s tímom. Niekoho, kto je zodpovedný, spoľahlivý, dostatočne časovo flexibilný a dokáže sa rýchlo zorientovať a prispôsobiť zmenám. Z jeho práce by malo cítiť dynamiku a merateľné výsledky.
Určite dobrého plánovača, ktorému nerobí problém zdvihnúť telefón a naplánovať si stretnutia. Zároveň hľadáme trpezlivca, ktorý sa nevzdá po prvom, druhom a ani treťom odmietnutí. Jednoducho človeka, ktorý má ťah na bránku a je zameraný na dosahovanie cieľov.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Firma TRAFIN OIL SK, s.r.o. obsluhuje predovšetkým reštauračné zariadenia, jedálne, kuchyne a iné gastronomické zariadenia v pravidelných zvozových trasách na území celej slovenskej republiky.

Spoločnosť TRAFIN OIL SK, s.r.o. sa zaoberá výkupom a odvozom použitých potravinárskych olejov a tukov. Na základe udelenej licencie ( Súhlas k prevádzkovaniu zariadení na zber odpadu č. kat. 200125) spoločnosť TRAFIN OIL spracúva odpad, a to konkrétne použité jedlé oleje a tuky, ktoré sú povinné jedálne a reštauračné zariadenia v rámci svojho odpadového hospodárstva separovať a ekologicky likvidovať. Týmto konaním znižuje ekologické zaťaženie a do určitej miery kompenzuje istú nerovnováhu, ktorú prinieslo masívne pestovanie repky olejnej pre výrobu "biozložiek" priemyselných palív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Petríková
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:4364215Dátum zverejnenia:24.6.-=KONTAKT=-lokalita:Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)Pozícia:Obchodný zástupcaSpoločnosť:TRAFIN OIL SK, s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):2 000 EUR/mesiac

Počet videní: 4
Ponúkaná mzda: 2000 EUR
Inzerent:TRAFIN OIL SK, s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2022-06-24 (7 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Trnavský kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.