ENERGO - AQUA a.s.

Recruiter - prevažne práca z domu

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Asap, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy bude závisieť od tvojich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), sa spoločnosť Energo-Aqua orientuje na spájanie regenerovaných batérií z elektromobilov do systémov ukladania energie pre ďalšie využitie, prioritne v energetickom sektore.

Sme na začiatku tohto významného projektu a preto hľadáme niekoho, kto spolu s nami projekt rozbehne, nájde nových kolegov a kolegyne a bude našou dlhodobou HR podporou.

Tvojou náplňou práce bude:
- Recruitment - hľadanie vhodných kandidátov z rôznych zdrojov, vrátane aktívneho oslovovania cez Linkedin a iné siete, koordinácia výberových konaní a vedenie online aj osobných pohovorov, aktívna komunikácia s kandidátmi
- Spolupráca s kolegyňami z HR tímu ohľadom personálnej administratívy, vzdelávania a celkovej starostlivosti o zamestnancov
- Aktívne sa podieľať na tvorbe employer brandingu a talent manažmentu spoločnosti

Naše kancelárie sa nachádzajú v Dubnici nad Váhom a v Bratislave, avšak umožňujeme prevažnú časť pracovnej doby pracovať z domu s občasným dochádzaním do jednej z kancelárií.

Zamestnanecké výhody, benefity

- teambuildingy, firemné akcie, vianočný večierok,
- priestor na sebarealizáciu a odborný rast,
- možnosť participovať na riešení zaujímavých projektov v oblasti energetiky,
- homeoffice (1xtýždenne),
- 3 x sick day/rok
a iné, balíček benefitov sa neustále rozširuje :)

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom a kandidátkam za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

LinkedIn Recruiter - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Samostatnosť, iniciatívnosť a kreativita pri hľadaní nových riešení
- Reálne skúsenosti s RECRUITMENTOM a priamym oslovovaním kandidátov (hlavne TECHNICKÝCH pozícií)
- Výborné komunikačné zručnosti

Ideálne pre niekoho so skúsenosťami v personálnej agentúre s chuťou rozvíjať sa ďalej v internom HR oddelení.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť ENERGO - AQUA a.s. bola založená v roku 2004 a zaoberá sa prípravou, realizáciou a prevádzkovaním malých vodných elektrární. Doposiaľ spustila do prevádzky niekoľko malých vodných elektrární na rieke Hron a na rieke Váh. Spoločnosť ENERGO - AQUA a.s. sa v rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), venuje aj vývoju kontajnerových batériových úložísk z regenerovaných modulov (Second-Life Battery Storage Systems).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Sládok
E-mail:poslať životopis
ID:4378090Dátum zverejnenia:7.9.-=KONTAKT=-lokalita:Dubnica nad VáhomPozícia:HR generalist,Recruiter, špecialista výberovSpoločnosť:ENERGO - AQUA a.s.Základná zložka mzdy (brutto):1 500 EUR/mesiac

Počet videní: 6
Ponúkaná mzda: 1500 EUR
Inzerent:ENERGO - AQUA a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Ilava Z domu / Remote