PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.

Zodpovedný farmaceut 8 hod. Nové Mesto n/V

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacZákladná mzda od 1700€/mesiac plus mesačné a kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadiť plynulosť prevádzky - Zodpovedať za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti - Koordinovať a zabezpečovať informačný systém o liekoch a zdravotníckych pomôckach - Tvoriť prehľady o nových liekoch - Vypracovávať plán školení pre zamestnancov lekárne - Organizovať, riadiť a kontrolovať hospodárenie s liekmi - Organizovať a riadiť administratívne a ekonomické činnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

- podporujeme váš rozvoj (odborné školenia, manažérske zručnosti, soft skills) - preplácame špecializačné štúdium - prispievame na poplatky v komorách 100% - prispievame na kurz anglického jazyka - prispievame na DDS - zvýhodnený nákup v Benu - Multisport Pass - Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti Phoenix a Benu (aj v zahraničí)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

PHOENIX je medzinárodná spoločnosť so svojim rodiskom v Nemecku a na Slovensku pôsobí od roku 2004 ako PHOENIX zdravotnícke zásobovanie, a.s.. Stala sa lídrom v distribúcii liečiv nielen na Slovensku, ale aj v Európe. V rámci Slovenska je spoločnosťou PHOENIX zásobovaných viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené niekoľkými skladmi v rámci Slovenska - a to v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach.
Do tejto veľkej skupiny patrí aj sieť lekární BENU, ktoré sú rozmiestnené po celej Európe. Na Slovensku je ich už je viac ako 100 a tento počet neustále narastá.
Filozofiou spoločnosti je udržateľný rast a motivácia zamestnancov. Prioritou sa však stáva zdravie pacientov, ktoré sa spoločnosť snaží zabezpečiť nielen kvalitou distribúcie, ale aj prostredníctvom kvalifikovaného personálu BENU lekární.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Cúcik
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis

Informácia o spracovávaní osobných údajov

ID:4396649Dátum zverejnenia:5.8.-=KONTAKT=-lokalita:Nové Mesto nad VáhomPozícia:FarmaceutSpoločnosť:PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie / BENU LekáreňPracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.Základná zložka mzdy (brutto):1 700 EUR/mesiac

Počet videní: 9
Ponúkaná mzda: 1700 EUR
Inzerent:PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2022-08-05 (4 dni)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Nové Mesto nad Váhom
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.