TRIGON Consulting s.r.o.

IT Analytik - vedúci tímu IT analytikov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiacVaše skúsenosti vieme správne oceniť - základná zložka mzdy závisí aj od Vašich skúseností a zručností a je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov, hľadáme nového kolegu na pozíciu IT ANALYTIK - TEAMLEADER.

Našim klientom je firma, ktorá sa okrem iného zameriava na vývoj softvérových riešení určených pre súkromné spoločnosti, ale aj pre jednotlivé zložky štátnej správy. V spoločnosti má každý priestor na osobný a profesionálny rast. U nášho klienta máte možnosť pracovať v tíme špičkových odborníkov, na zaujímavých projektoch v štátnej aj komerčnej sfére.

Ako bude vyzerať bežný deň?
- budete organizovať analytický tím a plánovať jeho činnosť,
- samozrejmosťou je prideľovanie úloh podľa zadaní,
- spolupracovať budete aj s kolegami - vedúcimi tímov programátorov, testerov, aplikačnej podpory,
- každý deň komunikujete aj s projektovým a programovým manažérom,
- budete zodpovedný za výstupy podľa deadlinov, určenej kvality a nákladov,
- okrem vedenia tímu analytikov budete tiež vykonávať samostatné analýzy: komunikácia so zákazníkom, zber požiadaviek, analýza a návrhy SW riešení, tvorba projektovej dokumentácie.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť skúseného analytika, ktorý rozumie potrebám svojho tímu a vie ho viesť efektívne. Má výborné analytické myslenie, organizačné schopnosti a k práci pristupuje proaktívne. Je tímovým hráčom, ktorý svojich kolegov vypočuje a navedie ich správnym smerom.

Pri nástupe do nového zamestnania je samozrejmosťou komplexné zaškolenie do vývojového procesu firmy. Môžete sa spoľahnúť aj na skúsenejších kolegov, ktorí Vám budú v začiatkoch, ale aj v ďalšom fungovaní, cennou oporou.

Zamestnanecké výhody, benefity

- možnosť vzdelávania,
- MultiSport karta,
- home office, prípadne niektorá z pobočiek v rámci BA, TT, BB, ZA, KE,
- výborný kolektív,
- podieľanie sa na zaujímavých projektoch,
- práca v tíme odborníkov,
- teambuildingové akcie.

Informácie o výberovom konaní

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov a zameriava sa na vývoj softvérových riešení určených pre súkromné spoločnosti aj pre jednotlivé zložky štátnej správy.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- analytické myslenie,
- komunikatívnosť,
- vodičský preukaz výhodou,
- skúsenosť s vedením tímu

Požadované znalosti:
- UML - Pokročilý
- BPMN - Pokročilý
- CASE nástroj (EA, SCA) - Základy výhodou
- SQL - Základy

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Kilvádyová
E-mail:
ID:4407574Dátum zverejnenia:26.9.-=KONTAKT=-lokalita:Práca z domuPozícia:IT analytik,IT konzultant,IT projektový manažér,Team leaderSpoločnosť:TRIGON Consulting s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):2 500 EUR/mesiac

Počet videní: 22
Ponúkaná mzda: 2500 EUR
Inzerent:TRIGON Consulting s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2022-09-26 (2 dni)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Banská Bystrica Banská Štiavnica Košice Komárno Levoča Michalovce Martin Nitra Prešov Rožňava Trenčín Trnava Z domu / Remote
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.