ORLEN Unipetrol Slovakia s.r.o.

KARIÉRAna čerpacích staniciach BENZINA

Obsluha ČS - Trebatice

ORLEN Unipetrol Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trebatice, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.+ príplatky za soboty, nedele a sviatky s možnosťou odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktuálne hľadáme posilu tímu našej čerpacej stanice v Trebaticiach. Sme súčasťou najrozsiahlejšej siete čerpacích staníc v Českej republike, reprezentujúca maloobchodný segment skupiny Unipetrol a od roku 2019 rastieme aj na SK. Ponúkame iba kvalitné palivá a služby zákazníkom už viac ako 60 rokov.

  • Pokiaľ Vám nie je cudzia komunikácia so zákazníkmi a príprava občerstvenia, potom je táto pozícia vhodná priamo pre Vás.

Čo vás čaká

  • Na tejto pozícií budete mať zodpovednosť za to, aby sa u nás zákazníci cítili dobre a aby im tiež chutilo. Budete pripravovať bagety a venovať sa aktívnemu predaju. Súčasťou bude príjem a doplňovanie tovaru, starostlivosť o umyvárku a bežné upratovanie celej prevádzky.

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať

  • Budeme radi, keď budete mať príjemné vystupovanie, ktorému nebude chýbať úsmev. Budete flexibilný a práca s hotovosťou vám nebude cudzia. Na tejto pozícií je potrebné mať potravinársky preukaz.

Výhodou bude, pokiaľ budete vedieť

  • Vašou výhodou bude chuť učiť sa novým veciam, a tiež chuť pracovať v kolektíve. Oceníme tiež znalosť cudzieho jazyka.

Čo vám môžeme ponúknuť

  • Mzdu 4,30 Eur brutto + príplatky za soboty, nedele a sviatky s možnosťou odmien. Príspevok na stravu a palivo . Prevádzku na dve zmeny a ďalšie zamestnanecké benefity.

Zamestnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémia

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Značka BENZINA ORLEN prešla počas viac ako 62 rokov svojej existencie dynamickým rozvojom.
Ako súčasť silného spoločenstva medzinárodnej skupiny ORLEN spojujeme tradíciu s inováciami a modernými technológiami. V roku 2019 sme otvorili po 15 rokoch prvú čerpaciu stanicu v Malackách a neustále investujeme do ďalšieho rozvoja. V súčasnosti máme na našom trhu už 23 otvorených čerpacích staníc. Vedľa kvalitných palív ponúkame šoférom aj celú radu ďalších atraktívnych služieb, širokú škálu doplnkového sortimentu a obľúbený koncept rýchleho občerstvenia Stop Cafe, ktorý neustále rozširujeme a modernizujeme. Zatiaľ čo v ČR disponujeme najväčšou sieťou umývacích liniek, naším cieľom je vybaviť ČS na Slovensku rovnakou technológiou, a tak konkurovať ostatným značkám. Jedným z najpodstatnejších faktorov našich umývacích liniek je ich ekologickosť a to najmä vďaka najmodernejšej technológií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Sedláčková
E-mail:poslať životopis
ID:4419956Dátum zverejnenia:7.9.-=KONTAKT=-lokalita:okres PiešťanyPozícia:Obsluha čerpacej staniceSpoločnosť:ORLEN Unipetrol Slovakia s.r.o.Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.Základná zložka mzdy (brutto):4 EUR/hod.

Počet videní: 42
Inzerent:ORLEN Unipetrol Slovakia s.r.o.
Zverejnené dňa:2022-09-07 (25 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Piešťany
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.