SLÁVIK & STELL s.r.o.

Senior Associate (IP/IT, Compliance)

SLÁVIK & STELL s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 - 5 000 EUR/mesiac+ bonusy a iné benefity. Výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, renomovanú AK, ktorá sa prioritne orientuje na M&A, real estate, corporate law, banking & finance a iné aspekty obchodného práva hľadáme dostatočne seniorného a kompetentného kandidáta/kandidátku v oblasti IP&IT a/alebo data protection a compliance practise.


Všeobecné požiadavky:

- 5- 7 rokov právnej praxe, z toho aspoň 2-3 roky v požadovanej oblasti (IP&IT a/alebo data protection a compliance practise).

- Skúsenosť s prácou v advokátskej kancelárii, alebo in house.


Osobitné požiadavky (IP/IT):
- Skúsenosť s oblasťou práva duševného vlastníctva, najmä v oblasti všeobecných licenčných vzťahov. Nie je však potrebná špecifická prax napr. na úseku kolektívnej správy autorských práv.

- Je výhodou, ak má kandidát prax aj v oblasti autorského práva špecificky v IT segmente. Veľkou výhodou kandidáta je skúsenosť so zmluvami štandardne uzatváranými v IT segmente, najmä licenčná zmluva, servisná zmluva a SLA (zmluva o garantovanej úrovni služieb). Výhodou je samozrejme skúsenosť aj s inými zmluvnými nástrojmi v tejto oblasti, napr. zmluva o analýze, zmluva o vývoji, distribučná zmluva, zmluva o migrácii, atď.


Osobitné požiadavky (Data Protection/Compliance):
- V oblasti data protection a compliance by kandidát mal byť zorientovaný v nariadení GDPR a AML legislatíve a dokumentácií, ktorá sa štandardne vyžaduje pre dodržanie povinností, ktoré táto legislatíva vyžaduje.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme dostatočne seniorného a kompetentného kandidáta/kandidátku v oblasti IP&IT a/alebo data protection a compliance 
practise, na pozíciu Senior Associate.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Právnické činnosti

Pre nášho klienta, renomovanú advokátsku kanceláriu, ktorá sa prioritne orientuje na M&A, real estate, corporate law, banking & finance a iné aspekty obchodného práva hľadáme dostatočne seniorného a kompetentného kandidáta/kandidátku v oblasti IP&IT, data protection a compliance practise.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Okrem týchto oblastí by kandidát mal mať skúsenosť s aspoň jednou inou ťažiskovou oblasťou kancelárie, t.j. M&A, real estate, general commercial and corporate law.

- Schopnosť samostatne pracovať v požadovanej oblasti, ideálne len pod strategickým dozorom partnera.

- Je veľkou výhodou, ak by sa kandidát mal záujem podieľať aj na aktívnom budovaní tejto oblasti v rámci kancelárie, s čím súvisí príprava rôznych prezentácií pre klientov a
potenciálnych klientov, písanie článkov, účasť na konferenciách, účasť na marketingových aktivitách kancelárie. Akákoľvek takáto business development aktivita bude aktívne podporovaná zo strany kancelárie.

- Dôslednosť, systematickosť, dynamickosť, proaktivita a schopnosť pracovať pod tlakom.

- Ochota a chuť učiť sa.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

SLÁVIK & STELL - Executive Search & Advisory - je poradenská spoločnosť pre oblasť ľudského kapitálu a Employer Branding.

Rozumieme tomu, že rozvoj biznisu je o skúsenostiach, zanietení a vytrvalosti ľudí, ktorí ho riadia. Záleží na tom, aby správni ľudia mali príležitosť pracovať pre správne spoločnosti, preto klientom pomáhame napredovať s našimi kandidátmi, ktorým dávame možnosť budovať svoju kariéru a prežívať svoj život na tom správnom mieste.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Hajdušek
E-mail:poslať životopis
ID:4455191Dátum zverejnenia:27.10.-=KONTAKT=-lokalita:BratislavaPozícia:AdvokátSpoločnosť:SLÁVIK & STELL s. r. o.Základná zložka mzdy (brutto):3 500 EUR/mesiac

Počet videní: 4
Ponúkaná mzda: 3500 EUR
Inzerent:SLÁVIK & STELL s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2022-10-27 (34 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.