TRIGON Consulting s.r.o.

Odborný technik profi okien

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností, vedomostí a pracovného nasadenia kandidáta. Celková mzda sa skladá z fixnej mzdy + variabilná zložka (môže byť až do výšky 50 % zo základnej mzdy) horná výška variabilnej zložky nie je limitovaná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta ktorým je prémiový výrobca okien vyššej triedy a prvotriednej kvality hľadáme šikovného uchádzača na pozíciu Odborného technika.

Kandidát na tejto pozícii by mal okrem technických znalostí vynikať aj komunikačnými zručnosťami a dobrou argumentáciou.
Hlavnou činnosťou na tejto pozícii je na základe komunikácie s Obchodníkom a prebratia dopytu od klienta, komplexné posúdenie celého projektu na základe dostupnej dokumentácie a realizácia príslušných meraní priamo na stavbe.

Každý jeden projekt sa rieši od posúdenia účelu stavby až po navrhnutie najvhodnejšieho riešenia na mieru. Produkty nášho klienta sú konštrukčne na vysokej úrovni s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami, s možnosťou napojenia na inteligentné systémy a minimálnym množstvom reklamácií.

Úlohou technika bude na základe komunikácie s klientom ponúknutie najlepšej možnosti na základe zváženia všetkých okolností a prispôsobeniu stavbe (účel a poloha stavby, poveternostné podmienky a pod.).

Technik na základe meraní a v spolupráci s technickým úsekom odsúhlasí cenovú ponuku, spracuje výrobnú dokumentáciu a po následnom schválení klientom zabezpečí samotnú realizáciu objednávky (zadanie do výroby a montáž). Spoločnosť je procesná a funguje na základe jasne daných formalizovaných postupov.

Technik na tejto pozícii má na starosti cca 10 projektov v oblasti retailu, pričom do budúcnosti je možnosť posunu na väčšie projekty. Najlepšie sa tu uplatní kandidát, ktorý má predchádzajúce stavbárske skúsenosti s montážou okien a iných výplní stavebných otvorov.

Typické činnosti na tejto pozícii:
- spracovanie podkladov pre vypracovanie kalkulácie
- technické poradenstvo pri rokovaniach
- gro je práca v teréne a komunikácia so zákazníkom
- úzka spolupráca s obchodníkom a technickým úsekom
- riešenie prípadných reklamácií a popisovanie nezhôd

Pre nového kolegu je pripravený dôkladný adaptačný program, ktorý zabezpečuje priamy nadriadený. Samozrejmosťou je spoznanie výroby a celkového fungovania spoločnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v modernej a stabilnej slovenskej spoločnosti
- dlhodobá stabilná práca pre rastúcu spoločnosť
- možnosť profesného rastu a rozvoja
- príjemné pracovné prostredie a podpora nadriadeného
- flexibilný pracovný čas
- motivujúci systém finančného ohodnotenia

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, všetky žiadosti starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.12.2022(ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je slovenský výrobca okien vyššej triedy a prvotriednej kvality. Produkty sú konštrukčne na vysokej úrovni s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami, s možnosťou napojenia na inteligentné systémy a minimálnym množstvom reklamácií.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné/technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Odborný technik

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- znalosť čítania technickej dokumentácie
- schopnosť porozumieť cenovým kalkuláciám
- komunikatívnosť a argumentačná zdatnosť
- samostatnosť v rozhodovaní
- schopnosť a motivácia neustále sa posúvať vpred

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Vladárová
E-mail:
ID:4472908Dátum zverejnenia:25.11.-=KONTAKT=-lokalita:Banskobystrický krajPozícia:Konštruktér,Prípravár stavieb,Rozpočtár/kalkulant stavieb,Stavebný inžinier,Stavebný technikSpoločnosť:TRIGON Consulting s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 100 EUR/mesiac

Počet videní: 4
Ponúkaná mzda: 1100 EUR
Inzerent:TRIGON Consulting s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2022-11-25 (14 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.