J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o.

Recruiter, Náborár Junior aj bez praxe , Home office aj na živnosť

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
1.12.2022
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 500 EUR/mesiacSkrátený min.540 brutto + bonusy ( 120 hodín mesačne) Plný min.800 brutto + bonusy(160 hodín) Živnosť dohoda(môžete ponúknuť) Stáž 200-300 eur Pri plnom úväzku si vyhradzujeme prvý mesiac skúšobný ,,skrátený úväzok,,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme náborára na home office.
Prevažne Gastrosegment ale aj iné...

Viac o nás na www.job4gastro.sk
Ak sa chceš pridať do tímu, neváhaj nás kontaktovať.

Vieme zaučiť, nehľadáme profesionála.Hľadáme človeka ktorý má chuť pracovať na sebe, a pomáhať ľudom vycestovať za prácou do zahraničia.

Najviac nám vyhovuje niekto s jazykom : Českým C2, Rumunsky, Poľsky, Ukrajinsky

Bez jedného z týchto jazykov nepríjmame

Prosím kontaktovať nás len emailovou formou, nie telefonicky !
[email protected]

Zamestnanecké výhody, benefity

Pracuješ kedy chceš
home office alebo v našej pobočke v Ružomberku
laptop, firemný fon, super tím s perfektnými referenciami , šef ktorý nebreše a mnoho iného

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra pre zahraničie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)aleboChorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)aleboČeský jazyk - Expert (C2)aleboPoľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)aleboRumunský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť sa zaoberá Recruitment-om, resp. náborom zamestnancov pre zahraničnú gastronómiu a hotelierstvo v Nemecky hovoriacich krajinách. Spoločnosť je absolútne bez poplatkov a iných obmedzení.Pracovné zmluvy majú uchádzači priamo so zamestnávateľom, u ktorého začne pracovať.Spolupracujeme so zahraničnými náborovými spoločnosťami, a tým pádom zaručujeme každému žiadateľovi, všetky právne náležitosti pracovného pomeru v tej danej krajine , podľa platnej legislatívy v danej krajine.Uchádzanie sa zamestnania v gastronómii cez našu spoločnosť , záujemcom odpadajú povinnosti sa zamestnať v personálnej agentúre,odpadajú rôzne poplatky a zmluvy.
Ak chcete job na priamo v Nemecky hovoriacej krajine poďte s nami.
job4gastro
Viac info na našom Facebooku si môžete prezrieť konkrétne ponuky na : JOB4GASTRO Pracovná pozícia bude obsadzovaná prostrednictvom, resp. pre spoločnosť Firmenname Monika Matiašová GLN (der öffentlichen Verwaltung) -=KONTAKT=-Berechtigungen aufrecht FG Gewerbliche Dienstleister Arbeitsvermittlung Seit 01.01.2020 für den Standort 2410 Hainburg a.d. Donau, Alte Poststraße 42, Tür 3 (kann vom Gründungsdatum abweichen) GeschäftsführerIn gewerberechtlich: - Berufszweig: Personaldienstleister (Arbeitskräftevermittler) GISA-Zahl 32279375

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Matiašova
ID:4473298Dátum zverejnenia:25.11.-=KONTAKT=-lokalita:Práca z domuPozícia:Administratívny pracovník, referent,Personalista,Personálny manažér,Recruiter, špecialista výberovSpoločnosť:J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o.Základná zložka mzdy (brutto):800 EUR/mesiac

Počet videní: 476
Ponúkaná mzda: 800 EUR
Inzerent:J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Banská Bystrica Banská Štiavnica Košice Komárno Levoča Michalovce Martin Nitra Prešov Rožňava Trenčín Trnava Z domu / Remote