Slovenský plynárenský priemysel

Referent/Referentka Zákazníckeho centra SPP v OC Nivy

 • Ponúkaný plat (základná mzda):
  1750EUR
  1750 EUR priemerný mesačný zárobok. Základná mzda pri nástupe 1100 EUR+200 EUR/mesiac príplatok za prácu v obchodnom centre+20% variabilná zložka. Navyše k tomu provízie za predaj a ďalšie zaujímavé finančné benefity.
 • Druh pracovného pomeru:
 • Termín nástupu do práce:
  dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu v zákazníckom centre v najmodernejšom obchodnom centre Nivy hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á zdieľa našu vášeň pre starostlivosť o našich zákazníkov. Ak ste plný energie a entuziazmu, môžete byť práve Vy tým správnym človekom, ktorého hľadáme!

Vaša práca bude zahŕňať:

 1. Zmluvy a Predaj:Budete uzatvárať zmluvy a predávať naše produkty, čím môžete pomôcť našim zákazníkom získať najlepšie riešenia pre ich energetické potreby. Vaše úsilie a výsledky predaja budú odmeňované.
 2. Informácie a Pomoc:Budete naším spojením so zákazníkmi, ktorí sa budú môcť na Vás spoľahnúť. Poskytnete im všetky potrebné informácie o našej aktuálnej ponuke a pomôžete im napríklad pri prepise počas sťahovania alebo zodpoviete otázky ohľadom platieb a faktúr.
 3. Podpora a Riešenie:Naši zákazníci sa na Vás môžu spoľahnúť pri riešení rôznych požiadaviek. Vaša ochota pomôcť a riešiť ich potreby bude kľúčová pre pozitívnu skúsenosť a spokojnosť našich zákazníkov.
 4. Komunikácia:Máme pre Vás príležitosť zdokonaliť si svoje komunikačné schopnosti a trénovať ich v reálnych situáciách. Počúvanie životných príbehov našich zákazníkov Vám umožní budovať silné vzťahy a poskytovať im presne to, čo potrebujú.

Pracovať pre nás nie je iba práca. Je to príležitosť zapojiť sa do spoločnosti, ktorá sa stará o svojich zákazníkov a podporuje svojich zamestnancov. Spoločne môžeme dosiahnuť veľa a snažiť sa prispievať k udržateľnej energetickej budúcnosti.

Pošlite nám Váš životopis a staňte sa stabilným členom nášho zákazníckeho centra v OC Nivy, ktoré sa môže hrdiť prvým miestom za mesiac august 2022 a druhým miestom za celý rok 2022 v prestížnej súťaži Visa Slovak Top Shop. Vaša príležitosť na úspech a profesionálny rast začína práve tu.

Benefity a ďalšie výhody:

V našej spoločnosti Vám otvárame dvere k viacerým výnimočným benefitom, ktoré Vás určite zaujmú. U nás Vám zabezpečíme vyvážený a uspokojivý pracovný život.

Čo Vám môžeme ponúknuť?

 • Voľno navyše: Užívajte si 3 dni dovolenky a ďalšie 3 dni voľná naviac.
 • Stravovací príspevok: Oceníte našu podporu pri stravovaní s príspevkom vo výške 55% z hodnoty stravovacej poukážky navýšený o ďalších 0,60 eur. Pri 12-hodinovej pracovnej zmene Vám poskytneme jednu stravovaciu poukážku naviac.
 • Parkovanie: Zabezpečíme Vám bezplatné parkovacie miesto.
 • Zdravie v centre pozornosti: Naše Dni zdravia sú plné bezplatných prednášok, športových aktivít a možností vyšetrení a testovania zdravia priamo na pracovisku.
 • Dôchodkové príspevky: Prispievame do Vášho dôchodkového sporenia, pričom suma príspevku závisí od Vášho veku.
 • Rast vedomostí a zručností: Ponúkame Vám príležitosť získavať nové vedomosti a zručnosti rôznymi formami vzdelávania.
 • Motivácia na výkonnosť: Náš motivačný hodnotiaci systém ocení Vaše úsilie a výkony.
 • Moderné pracovné prostredie: Umožníme Vám pracovať v najmodernejších priestoroch, v príjemnom a zákaznícky orientovanom tíme.
 • Komplexné zaškolenie: Po nástupe do zamestnania absolvujete komplexné zaškolenie, ktoré Vám pomôže rýchlo sa integrovať do tímu.

Viac o našich benefitoch sa dočítate na našom profile.

Informácie pre uchádzača:

Doplňujúce informácie k mzdovým podmienkam:

1.750 EUR priemerný mesačný zárobok. Základná mzda pri nástupe 1.100 EUR + 200 EUR/mesiac príplatok za prácu v obchodnom centre + 20% variabilná zložka. Navyše k tomu provízie za predaj a ďalšie zaujímavé finančné benefity. Úprava základnej mzdy po skúšobnej dobe a následne po roku. V prípade úspešného predaja môžete dosiahnuť vyšší príjem prostredníctvom provízií z predaja produktov.

 • Ide o osobný kontakt s klientom (nie o prácu v call centre).
 • Práca je na pracovné zmeny v čase medzi 9:00 a 21:00 hod..

Pretože nie je možné stretnúť sa so všetkými prihlásenými uchádzačmi, do výberového konania budú zaradení iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetci uchádzači však budú o výsledku vyrozumení.

Všeobecne požadované znalosti:

 • Neustále pristupujete k práci pozitívne, či už je slnečný alebo daždivý deň.
 • Dokážete výborne komunikovať a zároveň počúvať potreby našich zákazníkov.
 • Hľadanie riešenia pre problémy našich zákazníkov je pre Vás príležitosťou a nie povinnosťou.
 • Práca v tíme je pre Vás príjemnou výzvou, kde spoločne dosahujeme úspechy.
 • Ste odhodlaný dosiahnuť svoje ciele a nenechávate sa ničím zastaviť.
 • Ovládate slovenský jazyk na profesionálnej úrovni.
 • Anglický jazyk nie je podmienkou, ale vašou výhodou, ktorá Vám otvára nové možnosti.
 • Máte skúsenosti s prácou v programe SAP, a ak nie, rýchlo sa to naučíte.

Požiadavky na zamestnanca

 • Minimálne požadované vzdelanie:
  stredoškolské s maturitou
 • Jazykové znalosti:
  Slovenský jazyk (expert - C2)

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme najväčším dodávateľom energií na Slovensku. Od roku 2020 sme výkupcom energie vyrobenej z obnoviteľných zdrojov (OZE) a poskytujeme služby viac ako 2 000 malým slovenským výrobcom elektriny z OZE, ktorú dodávame našim odberateľom. Sme pripravení byť súčasťou nášho spoločného úsilia na dosiahnutie cieľov v oblasti klímy, ochrany životného prostredia a udržateľnosti. Pripravujeme preto projekty ďalšieho rozvoja výroby energií z OZE, vrátane výroby a využívania obnoviteľných plynov - biometánu alebo vodíka či mobility šetrnejšej k životnému prostrediu.

Súčasťou nášho zodpovedného a udržateľného podnikania je aj vzťah k ľuďom, komunitám a krajine, v ktorej pôsobíme. V oblasti spoločenskej zodpovednosti a rozvoja konceptu ESG sa zameriavame predovšetkým na ochranu kultúrneho a prírodného dedičstva Slovenska, podporu kultúry a umenia, športu a znevýhodnených skupín, a to aj prostredníctvom Nadácie SPP (zal. 2002), Galérie SPP (zal. 2000) a Ekofondu SPP.

Patríme medzi najatraktívnejších zamestnávateľov v kategórii obchod.

Staňte sa súčasťou SPP. Okrem skúseností a vašich predpokladov je pre nás dôležitý aj súlad vašich hodnôt s našou firemnou kultúrou. Kliknite na Voľné pracovné miesta a vyberte si z našej ponuky.

Oblasť pôsobenia:

Predaj plynu prepravovaného potrubím

Adresa:

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Mlynské Nivy 44/a
82511 Bratislava
Slovenská republika
www.spp.sk

Kontaktné údaje:

Denisa Rohošková

Iné možnosti práce


Počet videní: 23
Ponúkaná mzda: 1750 EUR
Inzerent:Slovenský plynárenský priemysel [ ]
Zverejnené dňa:2024-02-05 (21 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Prešovský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.