Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

Salesforce Data Analyst (Ref. č.: -=KONTAKT=-)

Informácie o pracovnom mieste

Pre úspešnú globálnu spoločnosť, ktorá rozširuje svoje pôsobenie na Slovensku obsadzujeme pozíciu Salesforce Data Analyst. Vaše hlavné úlohy a zodpovednosti budú: - analyzovať otázky a interakcie zákazníkov s cieľom identifikovať vzory, trendy a poznatky - vytvárať predikčné modely/vyzývať k akcii v systéme Salesforce CRMA - monitorovať a reportovať kľúčové ukazovatele výkonnosti služieb zákazníkom vrátane doby odozvy, noriem kvality a miery vyriešenia problémov - vykonávať hĺbkový prieskum s cieľom identifikovať príčiny zákazníckych otázok a zároveň predkladať rôzne odporúčania na zlepšenie procesov - pripravovať správy a prezentácie pre členov výboru EXCOM - na prácu budete využívať nástroje ako je Excel, Salesforce Einstein reporting a Salesforce CRM analytics Uvedená suma je garantované minimum. Finálna mzda závisí od reálnych skúseností kandidáta a bude upresnená vo výberovom procese.

Benefity a ďalšie výhody:

- dovolenka navyše - 3. pilier - cafeteria - sick days - firemný telefón a notebook - referral program

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Kandidát na danú pozíciu by mal spĺňať nasledujúce požiadavky: Must have: - znalosť Excelu s technickým backgroundom - niekolkoročné silné analytické skúseností s dátovou analýzou - Tableau, PowerBI ALEBO Analytické nástroje SalesForce - vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti - schopnosť aktívne komunikovať v anglickom jazyku na úrovni B2+ Nice to have: - SalesForce nástroj (Einstein Analytics) - CRM Analytics (certifikácie)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.Počet videní: 7
Ponúkaná mzda: 2000 EUR
Inzerent:Grafton Recruitment Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2024-05-31 (26 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Prešovský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.