Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

Vedúci údržby závodu (Ref. č.: 115-5-43637)

Informácie o pracovnom mieste

-Zabezpečovanie údržby budov a údržby areálu spoločnosti, kontrola technického stavu a zaistenie funkčnosti technologického vybavenia prevádzkových budov a vonkajších priestorov, -tvorba plánu preventívnej údržby/prehliadok budov a areálu, kontrola ich plnenia, príprava ročných rozpočtových investícií a výdavkov, -sledovanie zákonných požiadaviek týkajúcich sa vyhradených technických zariadení, budov a areálu ako celku, zabezpečovacieho systému a realizovanie ich interného plnenia, -riadenie externých dodávateľov pravidelných služieb pre budovy a areál ako napríklad strážna služba, upratovacia služba, záhradnícka služba a iné, správca firemného vozového parku, -vedenie projektov súvisiacich s novými stavbami alebo rekonštrukciou už existujúcich stavieb, -vedenie a hodnotenie tímu prevádzkových údržbárov závodu.

Benefity a ďalšie výhody:

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, - čisté, moderné pracovné prostredie, - 13. plat až do výšky 110% mzdy, - ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov, - bonus za odpracované roky, bonus za odporučenie nového zamestnanca, - príspevok na dopravu z/do zamestnania, - flexibilný pracovný čas, - odborný rast a vzdelávacie aktivity, - darčekové poukážky, firemné akcie, - stravovanie poskytované vo vlastnom stravovacom zariadení (v ponuke široký výber jedál).

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- Prax na podobnej pozícii v oblasti facility management, orientácia v zákonných požiadavkách v danej oblasti, - orientácia v technickej dokumentácii a všeobecné technické znalosti, - schopnosť rozpoznať a riešiť problémy, ochota učiť sa nové veci, - znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.Počet videní: 33
Ponúkaná mzda: 1700 EUR
Inzerent:Grafton Recruitment Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2024-05-02 (28 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Bánovce nad Bebravou
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.