G 3 Plus, s.r.o.

Bezpečnostný pracovník

Informácie o pracovnom mieste

Ochrana majetku spoločnosti Kaufland, odhaľovanie krádeží, poškodzovania tovaru alebo páchania drobnej trestnej činnosti za pomoci využívania technických a iných prostriedkov ochrany, hlavne kamerového systému a systému elektronickej ochrany tovaru.

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanci môžu byť odmeňovaní v závislosti od výkonu - výsledkov pracovnej činnosti.
Spoločnosť G3 Plus s.r.o. je stabilný zamestnávateľ, ktorý pôsobí na úseku ochrany majetku a osôb s teritoriálnou pôsobnosťou v rámci celého Slovenska od roku 2001.
Pokiaľ bude uchádzač nadmieru vyhovovať vstupným podmienkam, je možný príspevok na dopravu.

Informácie pre uchádzača:

Pracovné miesto je určené pre osoby, ktoré sú charakterovo zodpovedné, bezúhonné a fyzicky a psychicky spôsobilé. Vyžaduje sa platný preukaz odbornej spôsobilosti, prípadne platný Certifikát o absolvovaní kurzu SBS. V prípade vážneho záujmu zabezpečíme prihlásenie na kurz SBS.

Všeobecne požadované znalosti:

Vyžaduje sa platný preukaz odbornej spôsobilosti, prípadne platný Certifikát o absolvovaní kurzu SBS. V prípade vážneho záujmu zabezpečíme prihlásenie na kurz SBS. Počítačová gramotnosť a pozorovacia schopnosť výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

 • Minimálne požadované vzdelanie:
  stredoškolské bez maturity
 • Jazykové znalosti:
  Slovenský jazyk
 • Vhodné pre absolventov:
  Áno
 • Vhodné pre osoby so ZP:
  Áno
 • Vhodné pre občana z Ukrajiny:
  Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť G 3 Plus, s.r.o. Považská Bystrica. G 3 Plus, s.r.o. vznikla zápisom do OR SR dňa 30. 01. 2001. Svojou činnosťou sa prednostne zameriava na výkon strážnej a technickej služby, prevádzku SRP /Stredisko registrácie poplachov/ a prevádzku výjazdových skupín v rámci celej SR. Od 22. 07. 2004 je držiteľom certifikátu EN STN ISO 9001:2000. Tento certifikát následne úspešne obhájila v procese recertifikačného auditu spoločnosťou BVQI v júli 2005. Od 02. 08. 2006 získala certifikáty ISO 14001:-=KONTAKT=-systém environmentálneho manažérstva a OHSAS 18001:1999.V súčasnom období rieši komplexne úlohy na úseku ochrany majetku a osôb s teritoriálnou pôsobnosťou v rámci celého Slovenska. Sídlo spoločnosti je v Považskej Bystrici a na zabezpečenie bezproblémového plnenia činností vo vyššie uvedenom rozsahu má vytvorené samostatné prevádzky v mestách Prievidza, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Banská Bystrica, Brezno, Prešov, Bratislava.

Oblasť pôsobenia:

Súkromné bezpečnostné služby

Adresa:

G 3 Plus, s.r.o.
Šoltésova 421
01701 Považská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Katarína Gódányová
Šoltésova 421, Považská Bystrica, 01701, Slovenská republika
Tel:-=KONTAKT=-

Pozícia / odvetvie:Pracovník strážnej služby
Dátum zverejnenia:10.06.2024

Iné možnosti prácePočet videní: 36
Ponúkaná mzda: 800 EUR
Inzerent:G 3 Plus, s.r.o.
Zverejnené dňa:2024-06-10 (12 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Nové Mesto nad Váhom Trenčín
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.