EF Logistic Services s.r.o.

Špecialista podpory predaja - pracovná ponuka s maďarským jazykom

  • Miesto práce:
    Ponuka práce je v administratívnej časti Logistického skladu, ktorý sa nachádza v logistickom parku P3 neďaleko Lozorna.
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    -=KONTAKT=-EUR
    FIX + 50€ príspevok na dopravu + 13.plat + kvartálne odmeny
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

Ovládaš maďarský jazyk? Máš záujem budovať si kariéru v automobilovom priemysle? Odpovedal si na obe otázky, áno? Tak je táto pozícia práve pre teba!

Čo bude náplňou tvojej práce?

aktívna komunikácia s klientmi prostredníctvom e-mailu a telefonicky
poskytovanie informácií o dostupnosti tovaru
asistencia klientom pri objednávaní tovaru a vyhľadávaní tovaru v systémoch
podpora predaja
pomunikácia marketingových akcií s klientmi

Benefity a ďalšie výhody:

​Čo ponúkame?​

Ponúkame ti zázemie v stabilnej spoločnosti s vynikajúcim tímom mladých ľudí, kde sa budeš cítiť dobre. Chceme, aby si bol/a plnohodnotným členom nášho tímu, preto sme pripravení ťa podporiť vo vzdelávaní a zodpovedať všetky tvoje otázky. Okrem zaujímavej práce a skvelých kolegov ti ponúkame aj ďalšie benefity, ako napríklad:

- stravné lístky/finančný príspevok v hodnote 6€/deň (5,05€ v čistom)
- 13. plat vyplácaný v decembrovej výplate
- 50€ príspevok na dopravu
- 300€ kvartálne odmeny
- 2 dni administratívne voľno
- štvrťročné preplácanie sociálneho fondu (šport, kultúra..)
- príspevok zamestnávateľa do DDS (III.pilier)
- darčekové/vianočné poukážky v hodnote minimálne140€
- starostlivosť na súkromnej klinike hradená zamestnávateľom
- plne hradené skupinové životné a úrazové poistenie
- jazykové kurzy a školenia
- jubilejné odmeny, príspevok pri svadbe, príspevok pri narodení dieťaťa...
- firemné akcie (teambuildingy, večierky, family day...)
- množstvo ďalších výhod (ovocné dni, vitamínové balíčky, zamestnanecký
prenájom vozidla...)

Ďakujeme všetkým záujemcom za ich prejavený záujem. Oslovíme však iba uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

- plynulá znalosť maďarského jazyka a schopnosť komunikovať informácie jasne a
zrozumiteľne
- práca v zákazníckom centre výhodou
- príjemné vystupovanie
- lojalita
- schopnosť samostatne pracovať

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Maďarský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EF Logistic Services s.r.o. sa zaoberá logistikou - distribúciou a skladovaním nových náhradných dielov.
Spoločnosť pôsobí na Slovensku v oblasti nákupu a predaja náhradných dielov pre značky vozidiel Peugeot, Citroën, Opel, DS, Fiat, Abarth, Jeep a Alfa Romeo pre krajiny Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Bosna a Herzegovina, Chorvátsko, a Slovinsko.
Spoločnosť patrí do skupiny Emil Frey Group, európskeho lídra na trhu v oblasti automotive. Skupina Emil Frey a jej aktivity sú zamerané na nákup a predaj nových a jazdených motorových vozidiel, ako aj predaj náhradných dielov, skladových a logistických služieb, atď.
Prevádzka spoločnosti sa nachádza v Logistickom parku P3 pri Lozorne.

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel

Adresa:

Prievozská 4/C
82109 Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Dominika Kotradyová
Prievozská 4/C, Bratislava - mestská časť Ružinov, 82109, Slovenská republika

Počet videní: 36
Ponúkaná mzda: 1302 EUR
Inzerent:EF Logistic Services s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Prešovský kraj Trnavský kraj Prešov Trnava