INDEX NOSLUŠ, s.r.o.

Skvela ponuka vo výrobe, zaujímavé výhody

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    800EUR
    -=KONTAKT=-EUR
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných kolegov, ktorí s nami budú pracovať v zaujímavej a rôznorodej výrobe. Ak ste manuálne a technicky zručný, pošlite nám svoj životopis. Na výber máme rôzne pozície vo výrobe. Pozície sú svojou povahou vhodnejšie skôr pre mužov. Nástup je možný priamo do kmeňového stavu spoločnosti.

Náplň práce (v závislosti od pozície):
- Obsluha a kontrola výrobných a technických zariadení.
- Odber vzoriek na vstupnú a výstupnú kontrolu.
- Zabezpečovanie plnenia výrobných plánov a pravidelnej údržby strojov.

Benefity a ďalšie výhody:

- Príspevok na dôchodkové/životné poistenie
- Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
- Príspevok na zubára
- Voľné vstupy do bazéna
- Odmeny za darovanie krvi
- Závodné stravovanie
- Stravné poukážky/ alebo príspevok na stravu
- Vzdelávacie kurzy, školenia
- Firemné rekreačné zariadenia
- Občerstvenie na pracovisku
- Pracovné oblečenie
- Firemné akcie

- Technická a fyzická zdatnosť
- Ochota pracovať na zmeny (8 alebo 12 hodín)
- Schopnosť pracovať na PC

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme popredným poskytovateľom personálnych služieb s 33 ročnými skúsenosťami na slovenskom a českom trhu. V našej ponuke nájdete pozície pre vyšší aj stredný manažment, práce vo výrobe, logistike alebo aj príležitostné brigády. V INDEX NOSLUŠ kladieme dôraz na férový prístup k našim kandidátom - tak, ako by sme to aj my očakávali od nášho zamestnávateľa.

Sme zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr SR a Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR.

Osobne nás môžete navštíviť v 14 pobočkách v České republike a 13 pobočkách na Slovensku.

Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete vo videoprezentácii www.youtube.com/watch?v=mZ_O9ypoUS8

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Kontaktné údaje:

Lenka Tauschová
Tel:+-=KONTAKT=-

Počet videní: 65
Ponúkaná mzda: 800 EUR
Inzerent:INDEX NOSLUŠ, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Prievidza