Nemocnica s poliklinikou Sv.Lukáša Galanta a.s.

Miesto práce:Slovensko
Trnavský kraj
okres Galanta
Galanta
Hodská 373/38
92422
Okres Galanta
Pozícia / odvetvie:Zdravotníctvo a farmácia;Lekár
Ponúkaný plat (základná mzda):1365EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1365 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
15. 4. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Náplň (druh) práce
Očakávame nového lekára, ktorý bude poskytovať zdravotnú starostlivosť v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka s ohľadom na práva pacientov.

Zabezpečovanie komplexnej a konziliárnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboru a vykonávanie diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v danom odbore.

Lekára bez kvalifikácie, ktorý bude pracovať pod dohľadom a riadiť sa pokynmi kvalifikovaného lekára a primára oddelenia.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- komunikačné zručnosti
- chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonalovať v danom odbore
- zmysel pre zodpovednosť
- byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie
- oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosti určiť si priority

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a.s.
92422 Galanta
Slovensko
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 4
Inzerent:Nemocnica s poliklinikou Sv.Lukáša Galanta a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj