Transfer International Staff, k.s.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Stabilná práca pre operátorov vo výrobe! Mzda až 1 150€! Zabezpečená doprava + ubytovanie + možnosť záloh!

TRANSFER International Staff k.s.21.10.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovná ponuka je v automobilovom priemysle na trojzmennej prevádzke. Možnosť výberu z prevádzok montáž, zvarovňa, lakovňa či logistika.

Náplň práce:
-operátor zabezpečuje obsluhu montážnych liniek
-montáž a skladanie mechanických a elektrických častí vozidla
-skrutkovanie, nitovanie, lepenie
-dohliada na kvalitu vyrobených automobilov

Upresnenie platových podmienok

850€ + nočný príplatok (87€) + individuálna prémia ( až do výšky 220€) + zákonné prípatky = 1 150€

Benefity a ďalšie výhody

-individuálna prémia až do výšky 220€
-príjemné ubytovanie (1. mesiac zadarmo, od 2. mesiaca 80€/mes.)
-13. plat-možnosť pravodelných záloh
-obed od 1,09€
-možnosť kariérneho rastu
-doprava zabezpečená z okolitých smerov
-40% príplatok za nadčas
-náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: -=KONTAKT=-.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

-skúsenosť s prácou vo výrobe
-ochota pracovať v trojzmennom režime
-zodpovednosť
-záujem o trvalé zamestnanie
-manuálna zručnosť-dobrý zdravotný stav

2Trnava

Počet videní: 110
Inzerent:Transfer International Staff, k.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Žilina Nitra Trnava