Transfer International Staff, k.s.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Nechcete pracovať na linke? Výrobný pracovník s platom až 1140€ s ubytovaním aj dopravou do práce!

TRANSFER International Staff k.s.16.10.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máte možnosť výberu prevádzky, obsadzujeme pozície na montáži, na lakovni alebo v sklade. Nie je to práca na linke!

Náplň práce:
• zabezpečujte kompletnú montáž nárazníka
• vizuálne kontrolujte vyrobené dielce
• zásobujte výrobu dielcami
• vychystávajte materiál pre výrobu

Upresnenie platových podmienok

1140€ (742€ + dochádzkový bonus 130€ + výkonnostný bonus do 23% + nočný príplatok až 100€ + zákonné príplatky)

Benefity a ďalšie výhody

• navýšenie platu po skúšobnej dobe na 793 €
• dochádzkový bonus až 130€
• výkonnostný bonus až do výšky 23%
• nočné príplatky až 100€
• príplatky za nadčasy
• príplatky za sviatok 150%
• ZADARMO doprava
• ZADARMO príjemné ubytovanie v Malackách
• možnosť pravidelných záloh

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala,neváhajte nám zaslať svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: -=KONTAKT=-.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

• skúsenosť s prácou vo výrobe
• fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav
• zodpovednosť, spoľahlivosť
• záujem o trvalé zamestnanie
• ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

2Lozorno

Počet videní: 21
Inzerent:Transfer International Staff, k.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Banská Bystrica Trnava