Transfer International Staff, k.s.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracovník obsluhy strojov a zariadení v strojárskom priemysle - plat 1100€ + ubytovanie a doprava ZDARMA!

TRANSFER International Staff k.s.01.12.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplňou práce je obsluha obrábacích strojov najmä CNC fréz alebo sústruhov, kontrolné meranie určených rozmerov opracovaných výrobkov podľa výrobnej dokumentácie, zapisovanie nameraných hodnôt, kontrola opracovaných dielov a vykonávanie súvisiacich pracovných činností.

Upresnenie platových podmienok

739€ základná zložka + príplatky za zmennosť + rizikový príplatok

Benefity a ďalšie výhody

- Základná mzda 739€ + variabilná zložka
- Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti
- Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom
- Žarnovica a späť - Stravovacie karty (3,83€ za každý odpracovaný deň)
- Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí
- Príplatok za poobednú i nočnú zmenu
- Možnosť profesijného rastu
- Možnosť čerpať zálohy za každý odpracovaný týždeň
- V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Matematická gramotnosť
- Manuálna zručnosť
- Ochota vycestovať za prácou
- Prax na podobnej pozícií veľkou výhodou
- Výborný zdravotný stav
- Zmysel pre detail

2

Počet videní: 22
Inzerent:Transfer International Staff, k.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Nitriansky kraj Nitra