Transfer International Staff, k.s.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Zaujímavá práca vo výrobe so mzdou až 1180 € + ubytovanie a doprava ZADARMO! Nástup ihneď!

TRANSFER International Staff k.s.27.07.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Kompletná montáž nárazníka v sebe zahŕňa:

- Skrutkovanie
- Lepenie
- Klipovanie
- Vŕtanie
- Orezávanie
- Vyrážanie otvorov a pod.

- Vizuálnu kontrola.

Práca nie je na výrobnej linke. Možnosť pracovať vo firme aj ako zásobovač výrobných liniek.

Upresnenie platových podmienok

základný plat 772 €, po skúšobnej dobe 823 € variabilná zložka mzdy + 23 %, dochádzkový bonus až 130 € + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- Dochádzkový bonus až 130 €,
- Bonusy do výšky 23 %,
- Nočné príplatky až 100 €,
- Príplatky za nadčasy
- Doprava ZADARMO
- Ubytovanie ZADARMO
- Pravidelné zálohy

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- Manuálna zručnosť,

- Ochota pracovať na zmeny,

- Spoľahlivosť, zodpovednosť,

- Ochota učiť sa nové veci.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Peter Andraško
Tel: -=KONTAKT=-

2

Počet videní: 18
Inzerent:Transfer International Staff, k.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Trnava