TIS, s.r.o.

Pracovník/pracovníčka v syrárni

18.10.2021TIS, s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
Prešovský kraj
okres Kežmarok
Toporec
Cintorínska 267/15
05995
Okres Kežmarok
Pozícia / odvetvie:Potravinárstvo;Pomocný pracovník,Potravinársky technik
Ponúkaný plat (základná mzda):700EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

prémie každý mesiac do výšky základnej mzdy, možnosť nákupu výrobkov za výhodne ceny, hotovosť namiesto stravných lístkov..

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
24. 6. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 10. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

PotravinárstvoGastronómia

Náplň (druh) práce
* Výroba syrov, bryndze a tovarov z ovčieho mlieka
* Kontrolovanie senzorických vlastností prijatých surovín
* Odoberanie vzoriek a ich posielanie na fyzikálno-chemickú a mikrobiologickú analýzu
* Vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním receptúr a správneho technologického postupu výrobným oddelením
* Kontrolovanie výrobných nákladov a navrhovanie opatrení na ich minimalizovanie
* Vedenie a aktualizovanie technologickej dokumentácie
* Navrhovanie a optimalizácia technologického postupu s ohľadom na efektivitu a produktivitu
* Spolupráca s vedúcim pracovníkom pri vývoji nových výrobkov

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore pomocník v kuchyni
Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Príjmeme kolegynku (domácu gazdinku), ktorá je šikovná vo varení, pečení...

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

TIS, s.r.o.
Levočská 36B/1613
06401 Stará Ľubovňa
Slovensko

Iné možnosti práce

Počet videní: 10
Inzerent:TIS, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj