Daniel Harušťák - Sojaprodukt s. r. o.

Pracovník/Pracovníčka v baliarni sójových výrobkov

23.07.2021Daniel Harušťák - Sojaprodukt s. r. o.
Miesto práce:Drietoma 83, 913 03 Drietoma
Trenčiansky kraj;Okres Trenčín
Pozícia / odvetvie:Balič
Ponúkaný plat (základná mzda):-=KONTAKT=-EUR
Našim zamestnancom poskytujeme aj bonus za každý odpracovaný deň.
Termín nástupu do práce:od 1.7.2021
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme do tímu nových kolegov na balenie sójových výrobkov.
Okrem samotného balenia produktov budete aj vychystávať objednávky.
Práca s digitálnou váhou, lepenie etikiet...
Pracovať budete na 2 zmeny, v malom kolektíve (do 5 zam)..
Víkendy sú voľné.

Benefity a ďalšie výhody:

Práca na dve zmeny.
Ide o prácu v interiéri.
Príjemné, klimatizované prostredie.
Ústretová komunikácia.
Bonus za každý odpracovaný deň.

Ak Vás ponuka zaujala, prosím pošlite svoj životopis kliknutím naemailalebo na Reagovať na ponuku.
V prípade, že nemáte životopis, iba v krátkosti popíšte do mailu vaše predošlé skúsenosti a motiváciu pracovať u nás.
V prípade otázky, volajte na tel. č.: -=KONTAKT=-
Viac informácii o našej rodinnej firme: www.sojaprodukt.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov:Áno

Osoba, ktorú hľadáme, by mala byť komunikatívna, flexibilná a mala by mať záujem učiť sa nové veci a spolupracovať s kolegami.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Rodinná firma, ktorá sa od roku 1990 venuje vývoju novej generácie potravinárskych produktov na báze sóje. Úspešne sme uviedli na slovenský trh kolekciu inovatívnych produktov a pripravujeme ďalšie. Našou prednosťou sú výborne prepracované technologické postupy, ktoré umožňujú ponúknuť zákazníkom kvalitné výrobky s vynikajúcimi dietetickými i chuťovými vlastnosťami. V súčasnosti máme 36 vlastných výrobkov a pôsobíme na slovenskom, českom a maďarskom trhu.. Pri výrobe nepoužívame žiadne chemické konzervačné látky a geneticky upravované suroviny. Všetky výrobky sú vhodné pre celiatikov a pre trpiacich laktózovou intoleranciou. Je možné ich využiť pri najrôznejších diétach, prípadne ako doplnok stravy racionálnej výživy.

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n.

Adresa:

Drietoma 83
Drietoma
Slovenská republika
www.sojaprodukt.sk

Kontaktné údaje:

Martina Snopková
Drietoma 83, Drietoma, 913 03, Slovenská republika
Tel:-=KONTAKT=-

Počet videní: 11
Inzerent:Daniel Harušťák - Sojaprodukt s. r. o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Trenčín