Mana Roots s. r. o.

Skladník

23.07.2021Mana Roots s. r. o.
Miesto práce:Práca sa vykonáva u nás v sklade vo Vinohradoch nad Váhom a Dolnej Strede
Sereď
Pozícia / odvetvie:Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda):900EUR
Základ mzdy v ČISTOM: 640 Eur, teda 4 Eur/hodina v čistom! Prvý mesiac skúškové obdobie na dohodu, následne prechod na živnosť. Všetky ostatné náklady spojené s vedením živnosti ako: zdravotné a sociálne poistenie (odvody), vedenie a spracovanie účtovníctva, daň z príjmu - hradíme my ako spoločnosť nad dohodnutú odmenu. Dohodnutú sumu v čistom dostanete na účet a z nej už nič navyše neodvádzate! Preplácané nadčasy, mzda podľa odrobených hodín nie fixne stanovená. Pracovný čas od 08:00 do 16:00, pracuje sa iba cez týždeň, žiadna víkendová práca a žiadne nočné.
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:živnosť
Počet voľných miest:1

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

V rámci voľnej pracovnej pozície hľadáme do našej spoločnosti vhodného kolegu, manuálne zručného, ktorého baví práca v potravinárskom priemysle.

Náplň práce je nasledujúca: príprava objednávok a starostlivosť o poriadok v sklade, príprava objednávok do dodávky, vychystávanie objednávok pre prepravcov, vykladanie kamiónov s obalovým materiálom, prevoz obalového materiálu a hotových produktov medzi skladom a výrobou.

Hľadáme niekoho s pozitívnym prístupom k práci, kto sa nebojí učiť nové veci a kto má rád výzvy a chce byť súčasťou našej firmy nielen ako zamestnanec, ale ako jej stabilný a neodmysliteľný člen. Sme progresívna, mladá spoločnosť, ktorá chce neustále rásť, zdokonaľovať sa, či už vo výrobnom procese alebo pri vytváraní ďalších produktov, preto dvere majú otvorené aj kreatívni ľudia, ktorí sa neboja prinášať nové nápady.

Benefity a ďalšie výhody:

Zabezpečovanie školení, firemné spoločenské aktivity, zľavy na vyrábané produkty

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B, B1

Všeobecne požadované znalosti:

Plánovanie dodávok - základy
Dochvíľnosť - pokročilý
Rýchlosť - pokročilý
Samostatnosť - pokročilý

Charakteristika spoločnosti:

Sme mladá progresívna výrobná spoločnosť Mana Roots sídliaca v Dolnej Strede (dedina pri Seredi). Zaoberáme sa výrobou nealkoholických nápojov na prírodnej báze, bez použitia farbív, aróm a konzervačných látok . Naše produkty sú vyrábané láskou a rešpektom k prírode a len z kvalitných surovín. Našim cieľom je prinášať konzumentom produkty s pridanou hodnotou. Taktiež nám nie je ľahostajná príroda a Svet vôkol, na základe čoho naše produkty ponúkame len v ekologických baleniach a odmietame znečisťovanie našej planéty ďalšími plastovými odpadmi.

Oblasť pôsobenia:

Výroba nealkoholických nápojov, produkcia minerálnych vôd a iných fľaškových vôd

Adresa:

Mana Roots s. r. o.
Galantská cesta 594
Dolná Streda
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Filip Šimončič
Galantská cesta 594, Dolná Streda, 925 63, Slovenská republika
Tel:-=KONTAKT=-


Počet videní: 0
Inzerent:Mana Roots s. r. o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-07-04 (30 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.